פרישה או המשך? זהבי (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
פרישה או המשך? זהבי (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
במהלך חגיגות האליפות של מכבי ת"א, אחרי ה-0:3 על הפועל באר שבע ביום שבת, המצלמה שמתעדת את הסדרה על ערן זהבי לא זזה מהכוכב שזכה בתואר שחקן העונה. לכל מקום שהלך, לכל אוהד שהגיע לברך, לכל שנייה של שמחה, הפריימים והמיקרופון היו עליו ויהיו עליו עד לסיום העונה הזו ועד להחלטה הסופית האם להמשיך לעוד עונה או לפרוש עכשיו.

לזהבי התלבטות גדולה. עד היום אף שחקן ישראלי לא בחר לפרוש בשיא וכשהמשיך לעוד עונה היא בדרך כלל נגמרה בשריקות בוז ובלעג. זהבי מודע לזה. לצד אלו שקוראים לו לעזוב עכשיו כמו מלך, יש את אלו שלוחצים עליו להישאר. הרבה תלוי אם ייכנס לניתוח בכתף, דבר שעושה רושם שיקרה בסופו של דבר. 

מקורביו טוענים שישנה אפשרות שיתחיל את העונה ויפרוש רק אם מכבי לא תעלה לשלב הבתים של ליגת האלופות ובכל מקרה ההחלטה תהיה בימים הקרובים אחרי עוד שיחה פנים מול פנים עם הבעלים של מכבי תל אביב, מיץ` גולדהאר. השכר שלו, במידה שיחליט להישאר, יקוצץ משמעותית.

כסף לא רלוונטי, תפקיד – איזה שירצה, יהיה לו בכל מקרה במועדון ואת ההרגשה של כולם שכבר עבר באהדה את אבי נמני, אף אחד לא ייקח לו, למרות שלא גדל במועדון. זהבי התבקש בחגיגות בבלומפילד אחרי הניצחון על הפועל ב"ש לשבת עם בן מנספורד וההנהלה על נושאי המענקים ולדאוג לצ`ופר מכובד. 

השחקנים חלוקים אם כדאי לו להמשיך או לא. זה נע בין ציטוטים כמו `שיפרוש עכשיו כמו מלך`, לבין `בליגה שלנו הוא יכול לסיים גם בעונה הבאה כשחקן העונה`. התשובות כאמור - בקרוב.