(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

הפועל ירושלים הגיעה למשחק הערב (שבת), נגד בני ריינה, כשהיא יודעת שהפסד ביתי יסבך אותה מאוד במאבקי הירידה. זה נגמר עם 0:1 יקר מאוד למארחת, ופתאום, הקבוצה של זיו אריה בשמינייה הראשונה, ורחוקה שלוש נקודות בלבד מהפלייאוף העליון. עד כדי כך הליגה שלנו צמודה ופתוחה העונה.
צפו בתקציר בנגן הווידאו למעלה>>>

המשחק נפתח עם שליטה של בני ריינה, שבכלל הייתה עדיפה לאורך כל 90 הדקות, אבל לא הצליחה לתרגם את היתרון שלה במגרש לשערים. אחרי חצי שעה, ובהתקפה המסוכנת הראשונה שלה במשחק, הפועל ירושלים השיגה את השער היקר שהיא חיפה. אוהד אלמגור הגביה כדור מדויק לרחבה, ויילה דוין התרומם ונגח בצורה מצוינת לפינה. התקפה נהדרת ושער שהוריד את ירושלים ביתרון בסיום המחצית הראשונה.

 

המחצית השנייה נפתחה גם היא בלחץ של בני ריינה, אבל כמו במחצית הראשונה, התחושה הייתה שלא משנה כמה האורחת תוקפת, היא פשוט לא מסוגלת לכבוש. שרון מימר ניסה להשתמש בכל הכלים שיש לו בספסל, אבל ככל שהמשחק עבר, הייאוש השתלט על בני ריינה, ודווקא ירושלים הייתה קרובה יותר לשני. עבור ריינה, מדובר בהמשך לתקופה הרעה שלה, עם ניצחון אחד בלבד בשבעת משחקי הליגה האחרונים.

הפועל ירושלים מנגד, רושמת משחק חמישי ברציפות ללא הפסד, מתוכם שלושה ניצחונות, שמגיעים בדיוק בזמן הנכון מבחינת השחקנים של זיו אריה. שלוש הנקודות הערב, שהושגו לא ביכולת גבוהה אבל עם המון אופי, גם מסבכות בתחתית בין היתר את בית"ר ירושלים והפועל תל אביב, וגם הופכות את האדומים-שחורים לקבוצה שיכולה אפילו לחלום על הפלייאוף העליון.