(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
“חוסר מזל“ (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
“חוסר מזל“ (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אם במכבי תל אביב חשבו שהניצחון בדרבי על הפועל תל אביב יחזיר אותם למסלול, אז הערב (ראשון) הם שוב איבדו נקודות לאחר 0:0 מאכזב במושבה מול הפועל פתח תקווה, במה שהיה איבוד הנקודות הרביעי שלהם בחמשת המשחקים האחרונים. שני הצדדים סיכמו את ההתמודדות.

רובי קין הגיב: "מעולם לא הייתי מעורב במשחק שבו היו כל כך הרבה מצבים שלא נוצלו. היו לנו מצבים טובים אבל לא הצלחנו ואלו מצבים שהיינו חייבים להבקיע. אם תסתכל על החזקת הכדור והמצבים, צ`אנס אחד טוב שהיה נכנס והמשחק היה גמור".

"היו לנו מצבים שלא הצלחנו לכבוש, ואם לא לוקחים את הצ`אנסים אז לא מנצחים משחקים. לערן היה מצב טוב וגם לדור אבל אנחנו חייבים לסיים את המצבים שלנו.לא היה לנו מזל היום".

על מאבק האליפות אמר: "ידעתי מההתחלה שחיפה תרצה לרוץ עד הסוף, הם האלופים. לכל קבוצה הסיטואציה שלה, לא הכל הלך לפי התוכנית אבל כל עוד נגיע למצבים ננצח יותר משחקים מאשר נסיים אותם בשיוויון".

ערן זהבי סיכם: "אם היה נגמר ארבע או חמש אפס זה היה נורמלי. הכדור לא רצה להכנס היום, זה חוסר מזל. אם נמשיך להגיע למצבים את ננצח את המשחקים".

"אין דבר כזה לשייט לאליפות, לכל קבוצה יש ירידות ועליות לאורך העונה. גם כשהיה 10 פער ידענו שזה מרתון ושיגיעו תקופות שפחות ילך. עכשיו צריך להראות את האישיות והכוח שלנו כקבוצה. אנחנו לא הולכים להתנצל, אנחנו עדיין במקום הראשון".

*במכבי ת"א בחרו שלא לקיים מסיבת עיתונאים לאחר ה-0:0 מול הפועל פ"ת.

עופר טסלפהה סיכם את התיקו מנקודת המבט שלו: "תיקו שהוא כמו ניצחון כי באנו מאוד חסרים. יש פה חבר`ה צעירים שבאו ונתנו הכל וזה לא היה פשוט אבל אני שמח מאוד בשבילם ובשביל הקהל המדהים שלנו. הפועל פ"ת היא קבוצת ליגת על עם היסטוריה מדהימה ועתיד קדימה, שאפו לשני הקהלים ובמיוחד לקהל שלנו".

על המעמד שלו: "לא הייתה לנו שיחה עם ההנהלה ולא דיברנו על מעמדי אף פעם, אנחנו מספיק שנים פה ומספיק זמן ביחד. אם היה רצון לגמור זה היה נגמר, יש פה מערכת שמבינה את המגבלות שלנו, המון שחקנים חסרים ותקציב נמוך".

עומר כץ סיכם: "לפני המשחק חשוב לי להגיד שראינו את הסרטון של ניב שטייף יוצא מבית חולים לשיקום. אוהבים אותו ומחכים לו שיחזור".

"רצינו להביא נקודות ושמח שהבאנו נקודה למרות החיסורים שהיו לנו, עשינו משחק גדול. לא קיבלנו אדום וזו כבר השתפרות", צחק, "אני גאה בשחקנים. לא משחק מבריק אבל פערי הרמות גדולים ואני שמח על הנקודה הזו".