(צילום: אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5
יפתח נגד נתניה? קארצב (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
יפתח נגד נתניה? קארצב (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

האם מכבי תל אביב בדרך למצוא שותפות חדשה? במועדון החלו בשיחות עם קבוצה מהליגה הלאומית, לגבי האפשרות שאחת מהן תשמש כקבוצת הבת שלה בעונה הבאה, על משקל הסידור שנמצא עם בית"ר תל אביב/בת ים - והסתיים בסוף עונת 2021/22, עם ירידתה לליגה א'.

אחת האפשרויות שעלתה על הפרק, כך אושר על ידי גורם במועדון, היא זו של מכבי הרצליה. בעלי הרצליה, אריאל שיימן, עובד עם המועדון בכל הקשור לשלטי הפרסום - וגם בלי קשר, הוא איש מרכז מכבי מהרגע הראשון שנכנס לכדורגל. אם היוזמה עם הרצליה לא תצא לפועל, גם סקציה נס ציונה והפועל ראשון לציון באות בחשבון.

הסיבה היא, בין היתר, הרצון לשלב את השחקנים הצעירים או אלה שלא מקבלים מספיק דקות - ומחפשים קבוצה על מנת להתפתח. כזכור, במועדון עבדו שנים ארוכות עם בית"ר ת"א, כשבין היתר שיחקו בקבוצה מהליגה הלאומית שחקני נוער שהתפתחו לכשרונות גדולים דוגמת יונתן כהן, מתן חוזז, דן גלזר, פארפה גויאגון ודניאל פרץ.

בינתיים, שחקנים במכבי ת"א ואנשי הצוות ניצלו את ארבעת ימי החופש שניתנו להם כדי לעזוב כבר אתמול את ישראל בדרך לחופשה קצרה. מי שנשאר בארץ הם שחקנים שהגיעו לאחרונה כמו הנרי אדו או כאלו שלא מקבלים דקות משחק משמעותיות כמו שרן ייני, עידן נחמיאס, יונתן כהן ואייל גולסה כדי לקיים עוד יחידות אימון.

במועדון ערים לביקורת על המאמן ומשוכנעים שהוא יהיה חייב לסדר את משחק ההגנה לקראת המשך המאבקים בליגה. המאמן רובי קין לא מתרגש מהדיבורים סביבו וטרם החליט כיצד יפתח במשחק הקרוב מול מכבי נתניה, אבל לא מן הנמנע שיבצע שינויים רציניים בהרכב. עדן קארצב בתמונת ה-11 וגם אושר דוידה. דן ביטון לא יהיה כשיר למשחק הקרוב בשל הפציעה בקרסול.