אליניב ברדה. מאמן הפועל ב"ש מצא לא מעט נקודות לחיוב (דני מרון) (צילום: ספורט 5)
אליניב ברדה. מאמן הפועל ב"ש מצא לא מעט נקודות לחיוב (דני מרון) | צילום: ספורט 5
הפועל ב
הפועל ב"ש חוזרת לבירת הנגב עם נקודה (דני מרון) | צילום: ספורט 5

יצאה מרוצה או מאוכזבת? הפועל באר שבע חזרה הערב (שבת) מטדי עם 4:4 דרמטי ומהנה מול בית"ר ירושלים, זאת אחרי שהחבורה של אליניב ברדה כבר היתה בפיגור 3:1 במחצית. מצד שני, האדומים מהנגב ממשיכים להסתבך בטבלה כשהם במקום ה-7 עם 12 נקודות.

מאמן הפועל באר שבע סיכם: "היה משחק מטורף, משחק משוגע. עלינו ליתרון מהיר אחרי מהלך כדורגל יפה מאוד ומשום מה הלכנו אחורה אחרי השער שלנו. יכול להיות שזה קרה בגלל התקופה שעוברת עלינו. ספגנו 3 שערים קלים וידענו לחזור למשחק במחצית השנייה".

"אני לא חושב שהטקטיקה ניצחה את המשחק, היו פה שני צדדים, שעשו דברים מעניינים. אני חושב שהחצי השני הוא המשך ישיר ל-20 הדקות האחרונות מול מכבי ת"א, של אופי. בחצי השני עלינו ב-3:1 ולהאמין עד לרגע האחרון, לספוג שער עצמי, לחזור, ואם תראו את הקרסול של שי אליאס - הוא קיבל שם מכה".

"זה לא המקום הריאלי. ב-3 המשחקים האחרונים זה מתחיל להיות דומה להפועל באר שבע - גם מול מכבי פ"ת, גם היום הבקענו ארבעה. צריכים לבוא נגד הקבוצה שהתחילה הכי טוב העונה את הליגה, מול הפועל חיפה. להתאושש, לבוא מוכנים מנטלית ולנצח את המשחק".

על הטעות של אליאסי והעומס: "כולם צריכים לחבק אותו, זה חלק מהכדורגל. יש לי סגל מצוין. כולן משחקות כל שלושה ימים, מי שיהיה לי כשיר ומוכן נשתמש בו ואיתו נצטרך לנצח, הראש שלי רק בלשמח את הקהל שלנו באיך לנצח את המשחק הבא. אני עדיין חושב לתומי שהיה פנדל על שי אליאס בדקה ה-90, בטח אחרי שראיתי את הקרסול שלו".

על הפציעות של מיגל ויטור ואלון תורג'מן: "הרופא יראה אותם, הם יעשו בדיקות ונוציא הודעה בהתאם".

הפועל באר שבע סיימה בטעם טוב (דני מרון) (צילום: ספורט 5)
הפועל באר שבע סיימה בטעם טוב (דני מרון) | צילום: ספורט 5

עדן שמיר סיכם גם כן: "משחק משוגע. אני בטוח שהצופה נהנה מאוד מהמשחק, אנחנו קצת פחות. היו דברים טובים יותר ופחות. אנחנו סופגים שערים די קלים שלא צריכים לספוג, אני לא יכול לבוא בטענות לאף אחד. כולם נותנים לא 100%, אלא 1000%. יש פשוט תקופות שדברים לא הולכים. אפשר לומר שהכנסנו את הקבוצה למצב הזה וצריכים להוציא אותה. בטוח שנמשיך מפה בצורה טובה הלאה".

על השער העצמי: "עברתי כמה דברים בקריירה. אלו דברים שיכולים לקרות, זה שער שהגיע מאובר-מוטיבציה ולצערי זה קורה. אני צריך להרים את עצמי וכולנו את עצמנו. יש פה חבר'ה טובים בטוב וברע ונעזור אחד לשני. נוכחנו לגלות שכל משחק בליגה קשה, אין משחקים קלים ואין לנו פריבילגיה להגיד את זה. הפועל חיפה בכושר טוב. נחזור לב"ש, ננתח מה שצריך ונתכונן בהתאם".