(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
יצא לאירופה כבר בינואר? תורג'מן (אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
יצא לאירופה כבר בינואר? תורג'מן (אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

אחרי שבקיץ האחרון ביסס את מעמדו כחלוץ העתיד של הכדורגל הישראלי, בחלון הנבחרות הנוכחי דור תורג`מן כבר הפך לשחקן הרכב בנבחרת ישראל ולאחר ההופעה הנהדרת מול שווייץ נראה שהמניה שלו המשיכה לעלות. לאחר שבקיץ הוא בחר לסרב להצעות מאירופה והאריך חוזה במכבי תל אביב, היום (שני) מדווחים בצרפת שקבוצה מהליגה הראשונה סימנה אותו.

לפי "teamfootball" הצרפתי, ריימס רוצה לצרף את החלוץ בן ה-20. "בגיל 20 בלבד, דור תורג`מן, הכוכב העולה של הכדורגל הישראלי, מוצא את עצמו במרכז תשומת הלב האירופית", נכתב, "הכישרון הצעיר הזה פרח בשורות דור הזהב הצעיר של ישראל, שהגיע להישגים יוצאי דופן בתחרויות האחרונות".

בכתבה המשיכו ופירגנו: "הוא מפגין ורסטיליות יוצאת דופן כאחד שמשחק גם כחלוץ וגם בצד שמאל של ההתקפה. היכולת שלו לערער את יציבות ההגנות היריבות באה לידי ביטוי במיוחד במשחקי המוקדמות האחרונים ליורו 2024, שם הוא היה רעל אמיתי למגנים. הוא גם הצליח לסחוט שני כרטיסים אדומים במשחקים האלו".

לפי הדיווח מאמן ריימס וויל סטיל, בונה מאוד על השחקן: "הוא מעוניין מאוד בפרופיל החזק, הפיזי והטכני שלו. הפוטנציאל וההתאמה שלו לפרויקט המשחק של ריימס מוערכים מאוד. יש לו את הפרופיל המושלם להשתלב בתוכנית המשחק של המאמן. לשחקן הזה יש פוטנציאל עצום".

בקבוצה מתכננים לשלוח הצעה בינואר כשלפי הצרפתים המחיר עשוי לנוע בין 3 ל-5 מיליון יורו: "עם מה שקורה בישראל, העיתוי נראה מושלם כדי לצרף אותו כבר בחורף. עם זאת, הזמן אוזל, כי הכישרון של תורג`מן לא נעלם מעיניהם של ציידי כישרונות רבים באירופה".

ריימס פתחה את העונה בצורה נהדרת ולאחר 12 מחזורים בליגה הצרפתית היא מדורגת במקום החמישי, עם מספר נקודות זהה לזה של ליל הרביעית, שנמצאת במקום שמוביל למוקדמות ליגת האלופות. כזכור, ריימס כבר צירפה בעבר ממכבי ת"א את אלירן עטר ופרדראג ראיקוביץ`.