(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
חומר למחשבה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
חומר למחשבה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

מכבי חיפה יצאה היום (ראשון) עם נקודה מהמשחק מול בית"ר ירושלים בסמי עופר, משחק בו שלטה ואף שיחקה בדקות הסיום מול עשרה שחקנים אך סיימה ב-1:1 לאחר שהשוותה בדקה ה-69 מרגליו של פרנטזדי פיירו. בסיום ההתמודדות, המאמן מסאי דגו התייחס בהרחבה.

דגו אמר: "מאוכזב מאוד. הראנו עליונות מהרגע הראשון, נכון שספגנו מהתקפת מעבר - משהו שהתייחסנו אליו כצד החזק שלהם - אבל הגבנו, הגענו להמון מצבים. היינו צריכים לייצר יותר משער אחד".

בהמשך, דגו התייחס לניצול המצבים של פיירו: "הוא עובר תקופה לא פשוטה. אני חושב שזה גם חוסר מזל. בתחילת השנה הוא היה מבקיע כל מצב, עכשיו הוא נתקע. זה קורה. עובדים על זה, משאירים אותו בסוף אימון ועובדים על סיומות. מדברים איתו הרבה. קודם כל טובת הקבוצה עומדת לנגד עיניו, הוא עובד קשה. אני מקווה שייפתח לו".

דגו התייחס לצמד המגנים, דניאל סונדגרן ופייר קורנו: "הם עוברים תקופה לא פשוטה. אנחנו מצפים מהם ליותר, הם מצפים מעצמם ליותר. זה בסך הכל מחזור שביעי, הם יחזירו לנו בגדול. אי אפשר להסביר את זה במילים. אם היו כאן 30,000 ירוקים זה היה נותן לנו יתרון עצום, השחקנים היו מקבלים יתרון עצום. קשה לשחק מול אפס אוהדים בסמי עופר אבל אין מה לעשות".

המאמן הרחיב בנושא: "בלי אוהדים הבית או החוץ לא משנה, הכל נראה אותו דבר. זה מאוד חסר לנו, כי יש לנו את הקהל הטוב בארץ והוא משמעותי מאוד. אנחנו סופגים מזה, אני חושב שזה היה יכול להיות יתרון עצום אבל אין מה לעשות".

דגו, לסיום, התייחס לפער ממכבי ת"א: "אני מכבד אותה וחושב שהיא קבוצה טובה, אבל אני מסתכל עלינו. יש לנו משחק חסר מולם אבל אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו. יש עונה ארוכה, אמנם מחזור שביעי ולא רצינו שש הפרש אבל יש הרבה לתקן. כרגע מתרכזים במשחק מול פנאתייניקוס ביוון, גמר גביע עבורנו".

רמי גרשון אמר: "לסיים משחק כזה עם נקודה אחת זה פספוס גדול. היו לנו הזדמנויות. אפשר לצמצם את הפער ממכבי ת"א, הדרך ארוכה. יש הרבה משחקים, הוכחנו בעבר שאנחנו יכולים להתמודד עם לחץ. מנסים להשתפר כמה שאפשר ולא מסתכלים על מכבי תל אביב, אלא על עצמנו".

גרשון התייחס ללידת בנו: "התרגלנו לקום. התרגלתי לקום, אשתי גיבורה גדולה ועושה עבודה מדהימה. היא נותנת לי את השקט כדי להתרכז בכדורגל. בהקשר האישי זאת תקופה מרגשת מאוד".