(ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
שחקני מכבי נתניה מאוכזבים. מי ידריך אותם? (ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
שחקני מכבי נתניה מאוכזבים. מי ידריך אותם? (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

מאמן מכבי נתניה דן רומן ימתין הבוקר (ראשון) לשמוע מהבעלים אייל סגל אם החליט להמשיך ולהעניק לו הזדמנות להמשיך ולעמוד על הקווים של הקבוצה, או שמא שיעדיף ללכת על אופציות אחרות כמו אורי אוזן - אותו הוא מאוד מעריך גם בפן האישי וגם בפן המקצועי. האימון נקבע לשעה 12:00 כדי לאפשר לראשי המועדון לקבל החלטות.

באותו נושא, אוזן הכחיש בפני מקורביו שיחות עם סגל וטען בפניהם כי יגיע לעמדת השידור הערב (20:00) לפרשן את המשחק בין מכבי פתח תקווה למכבי תל אביב.

על פי גורמים במועדון, סגל היה רוצה להעניק לרומן אשראי למשחק אחד נוסף נגד מ.ס אשדוד ביום שלישי, אבל המאמן הצעיר מבקש לא לעמוד במבחן של שני משחקים, אלא לקבל תקופה ארוכה יותר להביא את ה"אני מאמין" שלו. אתמול העביר רומן מסר ברור לבעלים: "אני ראוי, יכול ורוצה להיות מאמן מכבי נתניה". סגל יודע שרומן ואלמוג כהן משדרים על אותו גל, אבל כזכור הוא בנתק עם המנהל המקצועי ולטענת גורמים במועדון עשוי בשל כך להחתים מאמן אחר.

עוד לפני ההפסד להפועל חיפה, שיחת היום בחדר ההלבשה היתה סביב הנתק בין המנהל המקצועי אלמוג כהן לאייל סגל. השחקנים מספרים כי המצב מחלחל לתוך חדר ההלבשה. במועדון לא פסלו אפשרות שסגל יביא מאמן אחר שכהן לא רוצה, כפי שבחר לפטר את רן קוזו`ך בניגוד להחלטת המנהל המקצועי. בכל מקרה, דבר אחד ברור: כהן, שהכניס למועדון לא מעט כסף ממכירות שחקנים ונכשל עד כה מקצועית העונה, לא ימשיך בעונה הבאה וסוגיית ההכרחיות של תפקיד המנהל המקצועי תעלה לדיון.

בצד המקצועי, נתניה לא נראתה רע אתמול למרות ההפסד להפועל חיפה. מסתבר שעוד לפני המשחק שוחח קוזו`ך עם רומן ואיחל לו בהצלחה. השניים חברים טובים גם מחוץ למגרש. רומן ואלמוג כהן בחרו לפתוח אתמול במערך שתורגל רק באימון המסכם - 4:4:2 יהלום. למרות זאת, גם הם יודעים שכדי לשנות מערך צריך להתאמן עליו לאורך זמן.

נפתלי בלאי (מנוחה) ורז כרמי (רגל עץ) ישובו לסגל למשחק בשלישי, שיהיה על 6 נקודות נגד מ.ס אשדוד.