(אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
(אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5
(אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
(אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

כל כך רצינו לעשות את זה, כל כך רצינו לראות את הנבחרת שלנו ביורו 2024, אבל הערב, לפחות דרך טורניר המוקדמות, איבדנו את הסיכוי, ונצטרך לחכות לחצי גמר הפלייאוף. ערן זהבי, שחזר לסגל במיוחד בשביל המשימה הזאת, נשמע נרגש וכאוב במיוחד אחרי ההפסד לרומניה.

"קשה לי להסביר, אני חושב שניסינו לתת את הכל. אני חושב שהרבה שחקנים הגיעו בלי כושר משחק, לא שיחקנו בבית, ולצערנו זה השפיע", אמר זהבי. "אנחנו לא מוותרים, וננסה לעשות את זה במרץ עד השנייה האחרונה. יש לי עוד הזדמנות אחרונה, ואנחנו נעשה את זה".

"זה היה ההמנון הכי מרגש שהיה לי בנבחרת. הבטחתי לילד בשם אריאל שכל המשפחה שלו נרצחה ב-7.10 שאני אקדיש לו את השער. אבל זה שהוא היה פה עם דגל ישראל, זה הניצחון הכי גדול שלנו. לצערי לא ניצחנו ועלינו, אבל אנחנו נעשה את זה. עובדתית רומניה לא הפסידה שום משחק, הם היו יותר טובים לאורך כל הקמפיין, לא ניצחנו מה שהיינו צריכים וזאת האמת. הם עלו ומגיע להם".

"יש לנו עוד זמן עד למרץ, תחזור הליגה, שחקנים יחזרו לכושר יותר טוב, אני מקווה שנוכל לארח בבית שלנו והמצב במדינה יהיה יותר טוב. כל כך רצינו לשמח את הקהל וכואב לי שלא הצלחנו לשמח אותם. אני יכול להבטיח להם שנתנו הכל ונלחמנו עד השנייה האחרונה".

"הדקות הראשונות היו טירוף, כמו שחלמנו. רצינו לפתוח חזק וככה עשינו את זה, לא הצלחנו לכבוש את השני וירדנו וספגנו, לא הלכנו לפי התוכנית וחבל, כי הרגשתי שאנחנו יכולים לעשות את זה ובמוד טוב. אנחנו לא מורידים את הראש, מנור עבדה אולי יחזרו ואני מקווה לעשות את זה".

"יקח לנו קצת זמן לחשוב איך לסכם, ברור שיש חרטות, אני חושב שזה לשני הצדדים, אבל דברים לא קורים סתם וחבל שזה מה שהיה. אני שמח שאני פה ושמח שחזרתי. אני לא מוותר על ההזדמנות האחרונה הזאת, אני מאמין שאנחנו נעשה את זה, אני מרגיש שאני חוזר על עצמי עוד פעם ועוד פעם אבל אנחנו נעשה את זה".

אוסקר גלוך: "פתחנו טוב עם אנרגיה טובה ושער חשוב, אבל כנראה שלא נתנו מספיק. אני מאוכזב כמו כולם, זה קשה מאוד להפסיד משחק כזה שהוא מאני טיים. אנחנו עם הראש קדימה ונמשיך לעשות את הכי טוב שלנו".

על הקהל: "הם דחפו אותנו ועזרו לנו מאוד, לא הצלחנו לשמח אותנו אבל אני מקווה שנעשה את זה במרץ. אנחנו לא יודעים מה יהיה עד אז, אבל כל אחד ימשיך בקבוצה שלו ונעשה את הכי טוב שלנו".