(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הפועל תל אביב קיוותה להשיג ניצחון ראשון בעידן בורחה למה, והאמת שהיא לא הייתה כל כך רחוקה מזה, אך בסופו של דבר היא תסתפק רק בנקודה ראשונה תחת המאמן הספרדי אחרי שסיימה הערב (שבת) ב-1:1 עם הפועל חדרה במסגרת המחזור השמיני בליגת העל.

מאז חידוש הליגה ומינויו של למה, האדומים עם נקודה אחת מתשע אפשריות, בעוד קבוצתו של ניסו אביטן עם התיקו הראשון שלה העונה, אחרי שבשבוע החולף היא גברה על מכבי פתח תקווה ונכנעה למכבי בני ריינה.

במחצית הראשונה נראה היה שהאדומים באמת יכולים לעשות את זה, כשהגיעו להזדמנויות מסוכנות מול גיא הרמן, אך הצליחו לנצל רק אחת, בדקה ה-29, מרגלי הישאם לאיוס. חילוף משולש של אביטן בהפסקה ערער על העליונות של הפועל תל אביב, שמצידה נראה היה שלא מצליחה לשמור על קור רוח והלחיצה את עצמה.

אם לא די בכך, בדקה ה-69 היא נותרה בעשרה שחקנים אחרי הרחקה של של אלון אזוגי בצהוב שני בעקבות עבירה על עילאי טרוסט, ו-11 דקות לאחר מכן המארחת שילמה על כך כשאלעד מדמון, עם שערו החמישי העונה, כבש מקרוב את ה-1:1 וקבע חלוקת נקודות.

הפועל תל אביב יכולה להיות מאוכזבת בעיקר מעצמה, אחרי שהיתרון היה כבר אצלה, ובשבוע הבא מצפה לה אתגר לא קטן בדמות הקבוצה המפתיעה של העונה - מכבי בני ריינה. מנגד, חדרה שיכולה להיות מרוצה רק מהמחצית השנייה תארח בשבת הבאה את הפועל פתח תקווה.