(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
יצא מאוכזב מאוד. דגו (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
יצא מאוכזב מאוד. דגו (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

מכבי חיפה הצליחה לחזור אמש (ראשון) מפיגור נגד בית"ר ירושלים, אך בקבוצה סיכמו את התיקו: "זה כמו הפסד, אין אחד שמרוצה מהנקודה".

מכבי חיפה איימה עשר פעמים על המסגרת, בעוד בית"ר ירושלים איימה על המסגרת פעם אחת בלבד. למעשה הירוקים עלו על יריבתם בכל פרמטר: קרנות 0:10, החזקת כדור 34:66%, התקפות 65:124.

בחיפה אמרו בסיום: "במקום לנצח 5, איבדנו 2 נקודות יקרות. זה היה אחד המשחקים הכי טובים שלנו. היה לנו חוסר מזל, אבל גם חוסר חדות".

במסיבת העיתונאים בסיום אמר מאמן הירוקים, מסאי דגו: "אני נותן את החיים שלי להצלחת הקבוצה". ניתן היה לחוש עד כמה הוא מאוכזב מהתוצאה, שהגדילה את הפער בינה לבין מכבי ת"א לשש נקודות. בכרמל התייחסו לנושא: "אנחנו צריכים להישאר צמודים למכבי ת"א עד ינואר, אז יחזור דולב חזיזה וגם נתחזק".

המצטיין בשורות האלופה היה ללא ספק ענאן חלאיילי שרשם מהלכים מלהיבים וללא חוסר החדות של חבריו היה מסיים את המשחק לפחות עם בישול אחד. כזכור רק בבוקר השחקן חתם על חוזה חדש. "הרבה זמן לא הייתה הופעה כה מרשימה של שחקן, עם יותר חדות הוא גם היה כובש", אמרו בחיפה.

גם מחמוד ג'אבר רשם משחק נהדר וזכה למחמאות, הוא החל אותו כקשר 50-50, אך לאחר הוצאתו של מנואל "שואו" קאפומנה הוא שיחק כקשר אחורי בודד כשלפניו שיחקו צ'ארון שרי וליאור רפאלוב.

מי שזכה למחמאות רבות לאחר המשחק נגד ויאריאל הוא שריף כיוף, אמש הוא שגה ביציאה וגרם לפנדל. "הוא שוער צעיר וזה שכר לימוד, אין מה לעשות. גם הוא יודע שהוא טעה ויצטרך ללמוד מכך", אמרו בכרמל.

במכבי חיפה סבורים כי אם המשחק היה מול איצטדיון מלא הם היו מנצחים: "אחרי שער השוויון והאדום של בית"ר הקהל היה מייצר אווירה שמביאה שערים".