(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

בני סכנין הפסידה אמש (ראשון) בביתה 3:2 למכבי ת"א, אך התוצאה הטיבה עמה בכל הקשור ליחסי הכוחות במהלך המשחק, שכן הצהובים כבר היו בדרך לניצחון קל כשהיו ביתרון 0:3.

בסכנין אמרו בסיום: "התוצאה משקרת, שיחקנו גרוע להוציא את הרבע שעה האחרונה. תכנית המשחק לא עבדה, עשינו טעויות קשות שגרמו לגולים". יו"ר בני סכנין, מוחמד אבו יונס היה מעודד מדקות הסיום ואמר לשחקנים: "אני גאה בכם, כמעט חזרנו ל-3:3. לא נשברתם".

עוד לפני המשחק, תושב סכנין ירה אבוקה לתוך תחום איצטיון דוחא, כך הודיעו היום במשטרה, שם גם הודיעו על עצירתו. "מיד עם זיהוי המקרה על ידי השוטרים שנכחו במקום, נפתחה חקירה במטרה לאתר את זהות החשודים ותוך זמן קצר עצרו שוטרי המחוז הצפוני תושב סכנין בן 32 המזוהה כאוהד קבוצת בני סכנין בחשד למעורבותו באירוע".

"בתוך כך בעת שהגיעו השוטרים אל רכבו של החשוד שעל פי החשד שימש אותו בהגעתו לאזור האיצטדיון, בוצע חיפוש ואותרה אבוקה נוספת שטרם נעשה בה שימוש. הבוקר הובא החשוד בפני בית משפט השלום בעכו ובהתאם לבקשת המשטרה שוחרר בתנאים שכוללים בין היתר הרחקה ממגרשי הכדורגל למשך 60 ימים".

חזרה למשחק. המצטיין בשורות סכנין היה המחליף מתנאל טדסה שנכנס לכר הדשא בדקה ה-68 ורשם שני בישולים נפלאים. בסה"כ יש לו העונה כבר שלושה בישולים. רק ערן זהבי וצ'ארון שרי עוקפים אותו ברשימת המבשלים עם ארבעה כל אחד. הוא צפוי לקבל יותר דקות.

עוד בהקשר של זהבי, בקבוצה אמרו בחצי צחוק: "לא רצינו שהוא יחגוג עלינו את שערו ה-400 בקריירה, אבל הוא יכול להודות לנו שעזרנו לו לכבוש עם הטעויות שעשינו".

עילאי אלמקייס ממשיך להותיר רושם טוב, אמש הוא הוסיף שער לרזומה שלו ובשתי הופעות בסה"כ יש לו שער ובישול. לשם השוואה בעונה שעברה הוא לא כבש בליגה הרביעית בגרמניה ב-28 משחקים.

מדובר בשער השני שלו בלבד בקריירת הבוגרים, השער הקודם היה בקבוצת המילואים של הופנהיים באפריל 2019. בסכנין מופתעים עד כה מתרומתו ההתקפית ומרוצים מהיכולת שהוא מציג.

סכנין רחוקה כרגע שער אחד מהפלייאוף העליון, אך גם שלוש נקודות בלבד מהקו האדום. במחזור הבא היא תצא לטדי ותפגוש את בית"ר ירושלים.