(לירון מולדובן) (צילום: ספורט 5)
(לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5
שחקני ב
שחקני ב"ש באשדוד העונה (לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5

הפועל באר שבע הפתיעה לאחר שבחרה לארח את משחק העונה נגד מכבי חיפה ביום שני הבא דווקא באצטדיון הי"א שבאשדוד, זאת בשל עונש הרדיוס שהוטל על הקבוצה, וגורם במועדון הסביר את ההחלטה: "האמת שהעונש לא הגיוני בעליל, ועשינו את מה שהכי טוב לאוהדים שלנו. הם לא רצו לנסוע לטדי, נתניה זה סוף העולם שמאלה והאצטדיון הכי קרוב שעומד בתקנון הוא באשדוד".

עוד הוסיף הגורם כי מה שהוביל לבחירה באשדוד הייתה טובת אוהדי הקבוצה: "עם כל הכבוד לכולם, נעשה מה שנכון לאוהדים שלנו. ואם הם חושבים שאצטדיון הי"א מכובד מספיק לארח משחקים בליגת העל, אז אין שום בעיה שזה יארח גם את המשחק הזה".

יש לציין שבהפועל באר שבע עדיין מחכים להחלטה בנוגע לערעור שהגישו על העונש. מנהלת הליגות נמצאת בקשר משטרת ישראל למקרה שהערעור לא יתקבל, ואם המשטרה אכן תאשר את קיום המשחק באשדוד, היא תבקש כוחות גדולים כדי לארח אותו.

"אנחנו לא עושים חשבונות של אף אחד", סיכם הגורם. "אנחנו לא במקום הזה בכלל. עושים את מה שהכי טוב לאוהדים שלנו. גם ככה הם מסכנים, גם ככה הם משחקים מחוץ לבית וגם ככה נתנו פה עונש קולקטיבי מטורף ובואו נראה מה יהיה. נשחק בי"א ויהיה בסדר, לא קרה שום דבר".