(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

רגע לפני הנסיעה לבלגרד, ברק בכר אומר שלום: המאמן המוערך, שזכה בשלוש אליפויות רצופות, נפרד מאוהדי מכבי חיפה בפוסט נרגש שפרסם הערב (רביעי) בחשבון האינסטגרם שלו. בכר, שהשבוע ימריא כדי להתחיל את עבודתו בכוכב האדום בלגרד, ניצל את ההזדמנות כדי להודות על התקופה שעבר.

"אז לקח כמה ימים להתאושש וזה הזמן שלי להודות לכם", כתב בכר. "זה לא פוסט פרידה אלא פוסט הודיה. ואני אתחיל מהרגע הכי מרגש שחוויתי השנה, וגם הוא בגללכם".

"מגיעים לאצטדיון הי"א באשדוד אחרי הפסד כואב בירושלים והפער שהצטמק ל4 נקודות בלבד, לחץ גדול. בימים האלה אני כבר יודע שאני לא ממשיך. ניצחון בשיניים, הרבה בזכותכם".

"אני ניגש אליכם יחד עם השחקנים כדי לחגוג, רוצה לשמוח ולרקוד אבל לא יכול. שומע קריאות "תישאר" ושם אני נשבר. שם אני מבין שזה עומד להיגמר והריקוד האחרון שלנו ביחד מתקרב ואז אני מתחיל להתפרק מבפנים".

"בורח לחדר ההלבשה ומתפלל לא להתפרק גם כלפי חוץ אבל לא מצליח לעצור את הרגשות. עלו עליי...תפסו אותי במצלמה...  נכנס לחדר ההלבשה ובוכה כמו תינוק. לך תעלה לראיון עכשיו בטלוויזיה.

"יום שבת, משחק אחרון, טקס מרגש ו-30 אלף מריעים. אלפי הודעות מרגשות לוואצאפ, לפייסבוק ולאינסטגרם. אני רואה הכל ומתרגש מכל הודעה. יש מילה אחת בולטת שחוזרת בכל הודעה: תודה!".

"אז תרשו לי להחזיר לכם באותו המטבע ובאותה המילה: תודה! תודה שתמכתם גם כשהיה קשה, תודה שמילאתם כל אצטדיון בבית, בחוץ ומעבר לים, תודה שריגשתם ושאתם עדיין מרגשים בטירוף".

"לפני 8 שנים מישהו כתב את השורות הבאות: 'ירוק לבן נצבע את כל הארץ / אותנו אף אחד לא יעצור / גם כשקשה עומד מאחורייך / רק עלייך תמיד אני אשמור'".

כל מילה, כל אות, אני עדכם! ועכשיו הזמן ללכת קדימה. הגוף הולך, הלב נשאר. מחבק כל אחד ואחת מכם", סיכם בכר.