(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
ביטון. הרוויח את מקומו (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ביטון. הרוויח את מקומו (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אחרי שני הפסדים, מכבי תל אביב פתחה את הפלייאוף העליון עם 0:2 על מכבי נתניה, והמאמן אייטור קראנקה אמר בסיום: "אני מאוד גאה בקבוצה, זה היה משחק מאוד קשה היום, והראינו אופי אחרי שני משחקים שבהם זה היה חסר לנו. אני חושב שהיה משחק מאוד חשוב עבורנו ,בעיקר לשחקנים שיאמינו שהם שחקנים מאוד מאוד טובים".

"התחלנו את המשחק כמו כל משחק", המשיך המאמן. "לא שמרנו על האינטנסיביות במשחקים האחרונים והפעם זה עבד, נמשיך לעבוד על זה באימונים. עשינו את העבודה, העבודה, שחקנים שלא שיחקו הגיעו למגרש ואני מרוצה מכולם".

המאמן החמיא לדן ביטון, שכבש שער גדול בכדור חופשי ובישל לערן זהבי: "זה דן ביטון שכולם סיפרו לי עליו כשהגעתי לפה, הראש שלו לא היה פה כשהגעתי, ואחרי חלון ההעברות משהו אצלו השתחרר. הוא עובד קשה וטוב, אני לא נותן במתנה מקום בהרכב, השחקנים צריכים להוכיח את עצמם והוא הוכיח שהוא שחקן מעולה עבורנו".

"הוא (ביטון) חשוב לנו. הוא רצה לעזוב ויכולת לראות את זה לפי שפת הגוף שלו. כשחלון ההעברות נגמר והוא נשאר אמרתי לו שאם הוא יהיה טוב הוא ישחק כמו כולם. הגישה שלו תמיד הייתה טובה, הוא קיבל הזדמנות לפני שבוע ושיחק טוב וגם היום. איבדנו את אוסקר ולא רצינו גם את דן ביטון כי זה היה רע עבורנו".

דור פרץ, ששער שלו נפסל, אמר בסיום: "הרגשנו מוכנים למשחק, נראינו טוב, באנו אגרסיביים וזה הבסיס שלנו. אני חושב שזה שהפסדנו נקודות במחזורים האחרונים גרם לנו להתרכז עוד יותר בעצמנו, אנחנו רוצים לצבור נקודות בכל משחק, זה מה שחשוב לנו כרגע. מי יודע מה יהיה, כל הגדולות מתחרות ויהיה מעניין".

בצד השני, רק קוז'וק התייחס להרחקה שלו: "אני מקווה שצילמו את זה, שאלתי על הקוון: מה, הוא לא רואה? קיבלתי צהוב. אמרתי שוב ואז קיבלתי שני. אולי בגלל שאני מאמן צעיר אז אין כבוד. כשאני חושב על זה, זה בסדר, נרוויח את הכבוד כקבוצה ואני כמאמן ובסוף העונה הזו יכבדו אותנו מאוד".

המאמן המפסיד המשיך: "הייתה קבוצה אחת במגרש עד השער, הגבנו לא טוב לשער והם הענישו ב-0:2. אחר כך עם האדום של רז, היה משחק שצריכים לשמור אותו כמו שהוא, והבחורים במחצית השנייה עשו את זה כמו שצריך ומגיעה להם מילה טובה על זה. אני מאוכזב כי אני שונא להפסיד, האם יש מה לשפר? בוודאי".

"זו חד משמעית לא ירידת מתח", הצהיר קוז'וק. "עד דקה 31 היינו העדיפים במגרש. לעתיד אנחנו צריכים להוכיח שבוע אחר שבוע, משחק אחר משחק, שאנחנו נמצאים בפלייאוף העליון, מחזיקי גביע הטוטו, חצי גמר גביע המדינה ובמקום הרביעי. אנחנו שם בזכות ונוכיח את זה משחק אחר משחק".

עומרי גנדלמן הוסיף: "אחרי הגול הראשון נעלמנו. עד אליו כן שיחקנו טוב ואפילו שלטנו במשחק. אחריו עשינו טעויות ונלחצנו, נראה את הווידאו ומה שצריך לשפר. העפלנו לחצי הגמר ולפלייאוף, אלה היו חלק מהמטרות ויש לנו עוד הרבה. קורה שמחברים כמה משחקים לא טובים, אין פה ירידת מתח. המטרה היא חד משמעית המקום הרביעי".