(קרני) (צילום: ספורט 5)
(קרני) | צילום: ספורט 5

הפלייאוף התחתון יצא לדרך היום (שבת), עם ניצחון חשוב מאוד של סקציה נס ציונה, 1:2 על הפועל חדרה. זה היה ניצחון בכורה לשלומי דורה בתפקיד, ונותן תקווה לכתומים להמשך המאבק על ההישארות.

דורה אמר בסיום: "מה שאנחנו צריכים זה להאמין ולנצח, ולקוות ששאר התוצאות גם יעבדו לטובתנו. השער היה כמו לידה של תינוק. בשני המשחקים האחרונים ביקשתי מהשחקנים שלי לשחק קצת מכוער כשנוביל, ואני חושב שהערב עם עשו את זה בצורה טקטית נכונה. עברנו משחק אחד, יש עוד שישה. הניצחון נותן אוויר ואמונה".

על הביצוע של יוני סטויאנוב: "מהרגע שהגעתי, יוני לא היה בכושר טוב. הוא עשה פתיחת עונה מדהימה, ואיפשהו נעלם. מה שיש לו ברגליים אנחנו יודעים, הוא אחד השחקנים המוכשרים והמשמעותיים שלנו. נצטרך אותו בכל משחק כמו היום".

כובש שער הניצחון, יוני סטויאנוב: "אני שמח שניצחנו אחרי הרבה משחקים שלא הצלחנו להשיג נקודות, אני מקווה שזה יעזור לנו להמשך. כיף להתחיל ככה את הפלייאוף. אני תמיד נותן 100 אחוז, תמיד עובדים קשה, שמח שהצלחנו לעשות משהו היום".

מנחם קורצקי אמר מנגד: "במחצית השנייה פשוט לא עלינו למשחק, מאוד מאכזב. הרבה טעויות ורכות בהגנה, מנגד לא ניצלנו מצבים. פחד מקרבות תחתית? אנחנו מסובכים, נצטרך לעשות מאמץ עילאי. יוצאים לפגרה בתחושת אכזבה, נפלנו בדברים שאסור לנו ליפול בהם בקבוצת כדורגל".