(ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
קיבל ביקורת. קוז'וק (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
קיבל ביקורת. קוז'וק (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

גם אם מכבי נתניה לא תסיים את העונה במקום הרביעי ולא תזכה להניף את גביע המדינה, רן קוז'וק יזכה למחמאות על ניהול הסגל במשבר לא פשוט, אבל אתמול (שבת) למאמן מכבי נתניה יש חלק גדול בהפסד השני ברציפות של הקבוצה שרשמה רק נקודה מתוך תשע האחרונות ובעיקר הציגה יכולת שלא איפיינה אותה עד חודש מרץ.

קוז'וק ספג ביקורת מגורם בקבוצה על כך שתרגל כל השבוע בהרכב את לירן רוטמן שנמצא בסגל המורחב של נבחרת ישראל ובחר להפתיע כשברגע האחרון שינה והעניק את הקרדיט לעוז בילו, כשגם הקפטן אביב אברהם לא פתח וחסרונם הורגש. לראשונה העונה נתניה לא בעטה אפילו פעם אחת למסגרת ולא כבשה משחק שני ברציפות.

על אף שקוזו'ק טען בסיום כי הוא לא מרגיש ירידת מתח, התוצאות ובעיקר היכולת מראות אחרת. "קוזו'ק שגה" אמרו שחקנים בנתניה אבל באותה נשימה הוסיפו: "לא לבעוט פעם אחת לשער זה בושה, אבל אי אפשר לבוא רק אליו בטענות. כולנו באותה סירה".

איגור זלאטנוביץ' ישוב להרכב במשחק הבא מול מ.ס אשדוד בחוץ, משחק בו ייעדר רז שלמה שהקריב כרטיס אדום לאחר טעות חמורה של פאלמאן גלאבוב שנמצא בירידה חדה ביכולת. בוריס אינו ספג כרטיס צהוב חמישי ולא ישחק נגד הפועל ירושלים במשחק הביתי הבא.

בדו"ח השופט גל לייבוביץ' צויין כי מאמן נתניה הורחק לאחר דין ודברים עם הקוון ואחרי שלמרות שהוזהר בכרטיס צהוב המשיך לצעוק לעברו של עוזר השופט אדי ליעוז: "אתה לא רואה כלום". לעוזר המאמן יובל עזריה אין תעודת פרו, אך במועדון בדקו ומבחינת איגוד המאמנים, אין מניעה שמאמן בלי תעודת פרו יחליף זמנית מאמן ראשי, כך שעזריה צפוי לעמוד על הקווים.