(קרני) (צילום: ספורט 5)
(קרני) | צילום: ספורט 5

סקציה נס ציונה לא מוותרת על ליגת העל. החבורה של שלומי דורה, שרשם מאזן של 2 נקודות מתוך 33 אפשריות מאז מינויו לתפקיד, ידעה שכל תוצאה פרט לניצחון הערב (שבת), מול הפועל חדרה, תסתום כמעט סופית את הגולל על תקוות ההישארות שלה. זה נגמר ב-1:2 חשוב לכתומים, ותקווה שחוזרת להמשך.

המחצית הראשונה, כפי שאפשר היה לצפות מהמקום של הקבוצות בטבלה, הייתה מהחלשות שראינו העונה בליגת העל. לקראת סיום 45 הדקות הראשונות, חדרה העלתה מעט את הרמה שלה, אבל עידו לוי נגח למשקוף, וניב אנטמן גילה יכולת טובה בשער של נס ציונה.

 את כל האקשן והדרמה שלא קיבלנו במחצית הראשונה, קיבלנו ובגדול בשנייה. נס ציונה עלתה ליתרון עם שער של אילאי טרוסט בדקה ה-49. חמש דקות לאחר מכן, שער של עידו לוי נפסל תחילה בטענת נבדל, אך אחרי בדיקת VAR, ההחלטה שונתה. שער מעורר מחלוקת של חדרה, שכלל לא בטוח שאמור היה להיות מאושר.

נס ציונה, וזה ייאמר לזכותה, לא נשברה מהשוויון המהיר, ובדקה ה-68 באה על שכרה. יוני סטויאנוב, ללא ספק השחקן הכי מוכשר אצל הכתומים, פינה את עצמו בתוך הרחבה אחרי שהיתל בשני שחקני הגנה של חדרה, ושלח כדור חד לרשת. יופי של ביצוע. בזכות הניצחון, נס ציונה מעלה את מאזנה ל-20 נקודות, והיא רחוקה 4 נקודות בלבד (ומשחק חסר), מבני ריינה.