(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
יערוך הופעה אחרונה בנבחרת. נאתכו (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
יערוך הופעה אחרונה בנבחרת. נאתכו (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
בנבחרת ישראל לא מתכוונים לדון יותר בעניינים שאינם קשורים לשחקני הסגל שזומן למשחקים מול קוסובו ושוויץ ובכללם ערן זהבי ודיא סבע. ראש מערך ההסברה בהתאחדות, שלומי ברזל, הנחה את אלון חזן ויוסי בניון שלא להרחיב יותר בנושא וגם במסיבת העיתונאים מחר (ראשון) ההנחיה היא להתייחס אך ורק לשחקנים שזומנו.

על דבר אחד בהתאחדות לא היו מוכנים לעבור לסדר היום: הניסיון של גורמים בסביבת דיא סבע להעביר מסר מוטעה, לטענתם, שהשחקן התבקש להתנצל בפני אלון על הראיון שקיים ב-5 באוויר כתנאי להחזרתו למדים הלאומיים. "מי שמכיר את אלון יודע שהוא לא יבקש בחיים ממישהו להתנצל בפניו ולא משנה במי מדובר. אלון לא שומר טינה ומתייחס רק באופן מקצועי", אמרו בהתאחדות לכדורגל.

הקפטן ביברס נאתכו, שיערוך הופעה מספר 88 ואחרונה במדים הלאומיים במשחק נגד קוסובו בשבת הבאה בבלומפילד, יזכה לטקס. דן גלזר התבקש שלא לצאת לחופשה כמו יתר שחקני הסגל הרחב ביניהם גד עמוס, גיא בדש, לירן רוטמן, איתמר שבירו ודין דוד למקרה שיוזמנו. הדגש הוא לגבי גלזר, נוכח העובדה שנאתכו לא אמור לצאת למשחק בשוויץ'.

נכון להבוקר (שבת), נרכשו כ-22 אלף צופים ואצטדיון בלומפילד יהיה מלא, מה שמצביע על התהליך המתמשך של החזרת האמון בנבחרת הלאומית אחרי שנים בהן הוא אבד.