(עודד קרני) (צילום: ספורט 5)
(עודד קרני) | צילום: ספורט 5
מיני מהפכה (עודד קרני) (צילום: ספורט 5)
מיני מהפכה (עודד קרני) | צילום: ספורט 5

הפועל חדרה רוצה לעשות הערב (שבת) צעד נוסף לעבר הבטחת ההישארות כשתארח את סקציה נס ציונה. הנהלת הקבוצה החליטה לאפשר כניסה בחינם למשחק.

מנחם קורצקי, המאמן, יבצע מיני מהפכה בהרכב שפתח נגד הכתומים במחזור האחרון. סער פדידה וסתיו נחמני ירדו לספסל, כאשר זאת הפעם הראשונה בה פדידה יורד לספסל אחרי יותר מחודשיים (ואז זה היה בשל פציעה).

רוסלן ברסקי המוצהב ייעדר ומנשה זלקה, ששב מעונש הרחקה, יפתח על חשבונו בקישור. גלעד אברמוב יפתח על חשבון פדידה.  ההפתעה הגדולה היא הכללתו בהרכב של אלעד מדמון הצעיר שרשם בכורה במשחק האחרון. בחדרה התאכזבו מניפויו מסגל נבחרת הנוער לקראת שלב העילית.

בקבוצה אמרו לקראת המשחק: "לא פשוט לנצח אותה קבוצה פעמיים בתוך שבוע, זו סטטיסטיקה היסטורית. ננסה לעשות זאת, אנחנו רוצים להבטיח את ההישארות בהקדם".

קורצקי עצמו התכונן: "אנחנו פוגשים את אותה הקבוצה פעם שנייה בשבוע וזה לא קל. ראינו את היכולות של נס ציונה ואנחנו יודעים שהם מסוכנים ונצטרך להיערך בהתאם. אני יודע שמצפה לנו משחק קשה מאוד מכל המובנים. כמובן שנעשה הכל לבוא מוכנים ולנצח על מנת להבטיח מוקדם ככל האפשר את ההישארות. אני חוזר ומבקש מהאוהדים שלנו להגיע ולדחוף את השחקנים".

המאמן המשיך: "זה חשוב לנו מאוד, בטח במשחק כל כך חשוב. במשחקים האלה אנחנו צריכים להיות יחד וזה משמעותי עבור כולנו. מבחינתנו התחלנו את הפלייאוף כבר בשבוע שעבר, אבל ברור לנו שמצפה פלייאוף קשה ונצטרך להוציא מעצמנו את המיטב כדי לנצח ולהבטיח הישארות".

הרכב משוער: רובי לבקוביץ'; דיא לבאבידי, פיליפ איפולה (אלברט איופי), ג'ונתן סיסה, עידו לוי, קלמן שטורם; מנשה זלקה, גלעד אברמוב, סמי בורארד; אלעד מדמון וסטיבן אלפרד.