(צילום: 2K) (צילום: ספורט 5)
(צילום: 2K) | צילום: ספורט 5

כחודש אחרי "הפיצוץ" בין כוכב הגולדן סטייט ווריורס, קליי תומפסון עדיין ממשיך להילחם בחברת 2K, והוא לא שכח את דירוג שהוא קיבל השנה במשחק בכל הנוגע לשלשות. לאחר עונה שבה עזר לגולדן סטייט ווריורס לזכות באליפות ה-NBA לשנת 2022, קליי חשב שהוא יקבל קצת אהבה ממפתחי המשחק, רק כדי לגלות שהם נתנו לו דירוג של 88 לשלשות, הרבה מתחת ל-99 של חברו לקבוצה סטף קארי.

לפני כשבועיים, קליי הראה את חוסר שביעות רצונו בקשר לרייטינג של השחקן במשחק, וביקש מהאנשים שמאחורי הקלעים להראות קצת כבוד אחרי כל מה שהוא עשה למשחק והעובדה שהוא לא איבד את יכולותיו מאחורי קו השלוש. ההערות של קליי אכן הצליחו לעורר תגובה מ-2K. אם זאת זה כנראה לא בדיוק מה שתומפסון קיווה. Ronnie2K. רוני סינג בשמו האמיתי, אחראי לפלטפורמות המדיה, וכמנהל השיווק הדיגיטלי, שוב ענה לכוכב גולדן סטייט. סינג צייץ בטוויטר עם ההאשטאג "#RentFree" ושינה את תמונת הפרופיל שלו בטוויטר לתמונה של תומפסון. מהלך זה לא התקבל כמו שצריך על ידי השחקן, מה שהוביל לחילופי ציוצים בין דריימונד גרין ורוני2K.

דריימונד גרין תמיד היה ידוע כמי שדבק בחברים לקבוצה (כשהוא לא נותן להם אגרוף באמצע אימון). "רוני, אתה מקדם משחק וידאו אדוני," אמר גרין בטוויטר. "תפסיק להתנהג כמו התקשורת הישנה." עם זאת, לרוני 2K לא הייתה כוונה לתת לגרין לקבל את המילה האחרונה: "מצטער שאין לי פודקאסט להעלות את זה הבוקר, אנמי עסוק בקידום משחק וידאו," הוא ענה בטוויטר

אפשר להניח שקליי תומפסון לא יקבל את מבוקשו, גם אם סטף קארי יבוא להגנתו. גם חשוב לזכור כי "וויכוחים" כאלה הם אירוע שנתי. בנוסף, זהו נושא שלא בלעדי ל-2K או לכדורסל. גם כוכבי פיפ"א ומאדן לאורך השנים מצאו את עצמם רבים עם חברות הגיימינג על ציון של אותו שחקן.

תומפסון קיבל דירוג 88 עבור קליעה ל-3 נקודות. ציון זה הוא השני הכי טוב במשחק - יחד עם הפורוורד של ממפיס גריזליס דזמונד ביין, כוכב ברוקלין נטס קווין דוראנט והגארד של לוס אנג'לס קליפרס לוק קנארד - כולם רחוקים אחרי קארי (99). עם זאת, 2K הראו פעם אחר פעם שהם יעדכנו רייטינג לאורך העונה. אם תומפסון יהיה בפורמה טובה, סביר להניח שהרייטינג שלו יעלה.