ליגיונרית שלישית בצרפת. אלמצרי (קרדיט: אוקסנה דניסוב) (צילום: ספורט 5)
ליגיונרית שלישית בצרפת. אלמצרי (קרדיט: אוקסנה דניסוב) | צילום: ספורט 5

לאחר מספר שבועות של חוסר וודאות, מריה אלמצרי הבטיחה את עתידה לעונה הבאה, לאחר שחתמה בגרנובל מהליגה השנייה בצרפת. החלוצה בת ה-18 שקלה מספר הצעות, ואף סיכמה את תנאיה בבורדו מהליגה הראשונה, אך בעקבות הקשיים הכלכליים אליהם נקלע המועדון מדרום מערב צרפת אלמצרי נאלצה לחפש יעד חלופי, ובסופו של דבר סגרה בגרנובל.

"אני מאוד מתרגשת, יש קצת פחד, אבל אני הופכת אותו להתרגשות", שיתפה היום (שלישי) אלמצרי בראיון עם אתר ערוץ הספורט, "אני אצטרך להתרגל להכול, לעבור לגור לבד, להתרגל לשפה, לקצב המשחק, אבל אני לא חוששת". אלמצרי סיימה את העונה האחרונה בצורה נהדרת ברמה האישית, עם 18 שערים בכל המסגרות במדי מכבי כשרונות חדרה.

אלמצרי תהפוך לישראלית השלישית המשחקת בצרפת לצד עדן אביטל ורחל שטיינשניידר, ולמרות ההגעה לקבוצת אמצע טבלה מליגת המשנה, אלמצרי יודעת שהיא עומדת לקראת אתגר מקצועי משמעותי: "הקצב בצרפת שונה לגמרי, הרמת אגרסיביות והמהירות באימונים זה משהו שלא פגשתי בישראל. יכול להיות שבהתחלה יקח לי זמן עד שאני שאני אצליח להביא את עצמי לידי ביטוי כמו שהצלחתי בארץ, אבל אני מאמינה ביכולת שלי. גם כשחקנית בישראל עברתי קשיים ואתגרים לא פשוטים אבל לא וויתרתי לעצמי".