(ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
גויאגון. עוד מוקדם לצאת לאירופה (ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
גויאגון. עוד מוקדם לצאת לאירופה (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

מכבי תל אביב שמרה על אחד הנכסים המבטיחים ביותר שלה, כשהודיעה היום (שלישי) על הארכת חוזהו של פארפה גויאגון עד 2025. סוכנו של הקשר, פרנק בלחסן, עלה לשידור ב"5 באוויר" וסיפר על הצעד של המיוצג שלו.

"זה לא שפארפה לא רצה להישאר במכבי נתניה", סיפר בלחסן. "הוא היה שמח, ונתן את הכן, אבל היו שני כיוונים - או ללכת לאירופה או לשחק במכבי ת"א, ולאירופה בגילו זה אולי קצת מוקדם מדי. זו טעות. כמה שחקנים צרפתים הולכים לאנגליה או לאיטליה ואחרי שנתיים שעשו כסף, חוזרים לצרפת?".

אז מה התוכנית של הקשר המבטיח? "התוכנית שלנו היא לשחק בקבוצה כמו מכבי תל אביב, שכולם מסתכלים עליה באירופה. אני לא חושב שאם יהיה שחקן במכבי שיקבל הזדמנות רצינית באירופה, לא יתנו לו ללכת. מכבי נותנים לפארפה הרבה כבוד".

"אם מחר נאנט או קבוצה טובה בצרפת יתנו הצעה טובה, נדבר עם מכבי. זה לא תלוי רק בה, הצדדים מדברים. אין שחקן שלא יכול לצאת מהליגה הישראלית אם תהיה לו הצעה באירופה. כשלאלירן עטר הייתה הצעה מצרפת, נתנו לו ללכת".

"גם בשבוע שעבר קיבלנו טלפון מאלמוג כהן שרצה לדבר על פארפה, אבל התוכנית הייתה אירופה או מכבי ת"א. פארפה אהב את נתניה, אבל הוא לא אמר לי שהוא רוצה להישאר שם. כל שחקן רוצה לשחק במועדון יותר גדול".

על הסגל העמוס של הצהובים, אמר הסוכן: "זה לא שאלה בשבילי, זה שאלה בשביל המאמן. ברור שדיברנו על דקות משחק. השאלה? אם חתמנו זה כדי להישאר במכבי תל אביב".

בלחסן ייצג בעבר את אנטואן קונטה, ששיחק בבית"ר ירושלים, וסיפר: "הוא ברומניה עכשיו. ההתנהגות שלו לא הייתה בסדר, עזבתי אותו. לא יודע מה קורה עם התביעה, אני לא רוצה לדבר עליו. הוא היה במצב ממש טוב בארץ, האנשים בבית"ר קיבלו אותו יפה, אבל ההתנהגות שלו לא הייתה יפה. אני חושב שיש לו בעיה מנטלית, אם לא הייתה הבעיה הוא היה שחקן אחר, בטוח שלא היה מגיע לארץ".