לאחר שמוקדם יותר היום (שלישי) הודיע בית החולים איכילוב בהודעה רשמית כי השדר מודי בר און מאושפז במחלקה האונקולוגית וחולה בסרטן, כעת חבריו לערוץ הספורט שולחים לו איחולי החלמה עם מסר ברור: מחכים לשובך לערוץ ובעיקר לאולפן ליגת האלופות.

אבי מלר, שעובד לצד בר און כבר שנים ארוכות וטובות, אמר: "אני מחזיק למודי אצבעות ומתפלל רבות לשלומו. אני מחכה לשובו לערוץ וחושב עליו כל הזמן". את סיבת היעדרותו משידורי הערוץ לאחרונה מסרה אתמול מירי נבו בהפסקת המחצית של המשחק בין מכבי חיפה ומכבי תל אביב, אז אמרה: "מודי מתמודד עם סיטואציה רפואית מורכבת".

מודי בראון (צילום: אמיר מאירי)
צילום: אמיר מאירי

עמרי אפק, שמשמש כפרשן במשחק המרכזי של ליגת העל - אירוע שבו בר און הוא מנחה האולפן המקדים, אמר: "מהיום שמודי הגיע לערוץ הוא הוכיח לכולנו שיש דרך מיוחדת, מלאת תקווה ואנושיות לדבר ולנתח כדורגל. דרך מלאת חיים ואנרגיה לאהוב ספורט. מאחל לו ובטוח שימצא דרך כזו להתגבר על תקופה כזו קשה. כל אחד מאיתנו בערוץ מחזק אותו יום יום שעה שעה עד שיתגבר על הכול וישוב אלינו".

אסף אקרמן, שהצטרף לשידורי אולפן ליגת האלופות בשנים האחרונות, אמר: "זה שוק טוטאלי. רוב האנשים בערוץ לא ידעו על מצבו ואנחנו מכבדים את פרטיותו. הוא אחד מאלה שמסתכלים עליו איך לעשות טלוויזיה נכונה ומקצועית. אני כבר כמה שנים עובד איתו באולפן ליגת האלופות ובכל פעם זה תענוג מחדש".

"אני שמח שהצלחנו ליצור כימיה גם בטלוויזיה וגם בחיים", הוסיף אקרמן. "מודי תמיד מתעניין בחיים האישיים ונותן מילה טובה. תמיד חשוב שכל אחד יקבל את המקום שלו. החלמה מהירה ומחכים לו שיחזור כמה שיותר מהר. אני מצפה שבאולפן ליגת האלופות הקרוב הוא כבר יהיה על המסך". 

 גם קבוצתו האהובה, הפועל חיפה, הוציאה פוסט מיוחד בתפילה להחלמתו המהירה. קפטן הקבוצה, דור מלול, שלח איחול מיוחד בווידאו.