נתניה. רוצה להמשיך במומנטום (ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
נתניה. רוצה להמשיך במומנטום (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
טוומאסי. שדרג את החלק הקדמי (ברני ארדןב) (צילום: ספורט 5)
טוומאסי. שדרג את החלק הקדמי (ברני ארדןב) | צילום: ספורט 5

מכבי נתניה תפגוש הערב (שבת, 19:00), את הפועל ב"ש ב"טוטו טרנר". היהלומים השיגו העונה ארבע נקודות נגד הדרומיים, כולל ניצחון בחוץ בסיבוב הקודם. בנתניה משוכנעים: "ביום טוב שלנו אנחנו לא נופלים מב"ש גם בטרנר, חשוב לעלות עם אמונה וביטחון".

המאמן, בני לם ועוזרו, רן קוז'וק זכו למחמאות רבות על העפלה לפלייאוף, אך לפני המשחק העבירו מסר לשחקנים: "הגענו לפלייאוף, אבל בואו נמשיך במסע הקסם שלנו. יש לנו עוד מה להרוויח, רוצים שידברו עלינו גם בסוף העונה".

נתניה תערוך מספר שינויים בהרכב שפתח נגד הפועל ת"א (2:2). רז שלמה שספג כרטיס אדום יעדר, כמו גם אמיר ברקוביץ' שנפצע בקרסול. גויאגון פראפה יהיה בסגל, לאחר שהתברר שהפציעה אינה חמורה, אך לא יפתח.
הבלם הבולגרי, פלאמן גלאבוב צפוי לפתוח במרכז ההגנה לאחר שלא היה בסגל במשחק האחרון, יובל אשכנזי וחן עזרא גם כן בתמונת ההרכב למשחק.

ההגעה של החלוץ הגנאי, פטריק טוומאסי עשתה טוב להתקפת נתניה. מאז הגיע הספיק לכבוש שני שערים בחמשת המחזורים האחרונים, בעוד איגור זלאטנוביץ' עם חמישה שערים בחמשת המחזורים האחרונים. לפני הגעת טוומאסי היו לחלוץ הסרבי ארבעה שערים ב-21 מחזורים.

הרכב משוער: דני עמוס; כארם ג'אבר, פלאמן גלאבוב (שיר צדק), עומרי גנדלמן, זלאטן שחוביץ'; בוריס אינו (יובל אשכנזי), עדן קארצב, אביב אברהם; פטריק טוומאסי, חן עזרא ואיגור זלאטנוביץ'.