מבחן לא פשוט (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
מבחן לא פשוט (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
רוצה לחזור לנצח (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
רוצה לחזור לנצח (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הפועל חיפה מתכוננת למשחק מחר (שבת, 19:00), נגד נוף הגליל, כאשר לפחות בשלב הזה של העונה, אחרי חמישה מחזורים, מדובר במשחק צמרת לכל דבר. הקבוצה מהכרמל מגיעה מהמקום השני בטבלה, בעוד העולה החדשה והמפתיעה נמצאת במקום ה-4. עוד לפני המשחק ייערך טקס לכבוד אלון תורג'מן, שקיבל את פרס השחקן המצטיין של חודש ספטמבר של מנהלת הליגה.

מאמן הפועל חיפה, אלישע לוי: "הטבלה לא משקרת, נוף הגליל קבוצה טובה שעשתה דברים מאוד יפים, אבל גם אנחנו קבוצה טובה. אנחנו מצידנו נעשה הכל כדי לחזור כמה שיותר מהר למסלול של ניצחונות, אחרי האכזבה שהיתה לנו בפתח תקווה. נרצה לעשות הכל כדי לא לאכזב את הקהל שלנו שדחף אותנו במשחקי הקבוצה האחרונים. אחד הדברים החשובים של קבוצה זה לדעת לתקן אחרי הפסד. זב מבחן גדול עבורנו.

מי שצפויים לחזור לסגל אחרי פציעה הם גל אראל וקווין טאפוקו, כאשר גם איתי בוגנים שסבל ממתיחה בשריר אחרי משחק הנבחרת הצעירה, צפוי להיכלל בסגל. גם בן והבה שנעדר מהאימון יירשם. לואי טאהא שעבר לאחרונה ניתוח ברצועה הצולבת ודור מלול שעוד מחלים משבר בבוהן ייעדרו, כמו גם סייקו טוראי הפצוע.

הרכב משוער: אוהד לויטה, ניסו קפילוטו, איזיצ'וקווה אנתוני, נועם כהן, דודי טויטו, גיא משפתי, לירן סרדל, סער פדידה, חנן ממן, אלן אוזבולט אלון תורג'מן.

יואב כץ וחבר קרוב (באדיבות הפועל חיפה) (צילום: ספורט 5)
יואב כץ וחבר קרוב (באדיבות הפועל חיפה) | צילום: ספורט 5
בתוך כך, בהפועל חיפה יצאו בקמפיין מבורך במשותף עם אגודת צער בעלי חיים, למען אימוץ כלבים וחתולים שננטשו. על פי הודעות המועדון: "אנו קוראים לבוא ולאמץ כלבים וחתולים מצער בעלי חיים חיפה או כל עמותה אחרת הפועלת למען מציאת בתים חמים עבורם. לפני המשחק בשבת יערך טקס להעלאת המודעות לנושא. מי שנרתם לנושא הוא הבעלים של הקבוצה יואב כץ בעצמו בעל כלב (העונה לשם צ'רלי). עוד משתתפים בקמפיין שחקנים בקבוצה בעלי כלבים כמו חנן ממן ולירן סרדל. בקמפיין יקחו חלק גם אוהדי הקבוצה".