הוביל את חדרה לניצחון החשוב. גוזלן (דני מרון) (צילום: ספורט 5)
הוביל את חדרה לניצחון החשוב. גוזלן (דני מרון) | צילום: ספורט 5

אחרי תקופה נהדרת שבה היא ניצחה בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים, הרצף של בני סכנין הגיע לסיומו הערב לאחר הפסד 2:1 להפועל חדרה בנתניה. שובל גוזלן כבש צמד נהדר (45, 60) מצמד בישולים של גוסטאבו מרמנטיני. שלעאטה צימק בדקה ה-92 עם שער אדיר.

החניכים של מנחם קורצקי השיגו ניצחון ראשון אחרי שלוש תוצאות תיקו וחמישה משחקים ללא ניצחון, שהעלה אותם עד למקום הרביעי, צמוד לסכנין, לפחות עד למשחקים של הפועל חיפה והפועל תל אביב. מנגד, הקבוצה של שרון מימר נאלצה להסתדר היום ללא בירם כיאל המורחק וללא מוחמד קנדיל, שיצא לפתע מהסגל במהלך החימום לאחר כאבים בגב. גד עמוס החליף אותו בשער.

הקבוצה מהמגזר לא נראתה טוב לאורך רוב שלבי המשחק והתקשתה להגיע למצבי הבקעה מול השער של לבקוביץ'. בנוסף, בספסל של בני סכנין כעסו על כך שהשער הראשון של גוזלן אושר. לטענתם הייתה עבירה ברורה של ג'ונתן סיסה על אנטה פוליץ' במהלך שהוביל לקרן ממנה חדרה כבשה. בסכנין טוענים: "לא יכול להיות שלא שרקו לעבירה ולמה ה-VAR לא התערב? תמיד מקפחים את סכנין".

המשחק נפתח עם שליטה של סכנין במרכז המגרש והחזקה בכדור אך ללא הגעה למצבים משמעותיים מול השער של לבקוביץ'. באיזור הדקה ה-20 חדרה התעוררה ואיימה פעמיים אך הגנת סכנין בלמה את הניסיונות. עד למחצית היינו עדים למשחק קצבי אך שתי הקבוצות המשיכו להתקשות בייצור איומים וכשכבר נראה היה שהמחצית הראשונה תסתיים בתיקו מאופס, הגיע שובל גוזלן בדקה ה-45 ונגח נהדר לרשת אחרי קרן של גוסטאבו מרמנטיני והוריד למחצית את קבוצתו ביתרון.

פתיחת המחצית השנייה הזכירה את הראשונה, המשחק התנהל בעיקר במרכז המגרש והקבוצות לא הגיעו למצבי הבקעה, עד שבדקה ה-60 חדרה יצאה להתקפה מתפרצת שהסתיימה עם כדור עומק טוב של מרמנטיני לגוזלן. החלוץ נותר מול עמוס, לא התבלבל ושלח את הכדור לרשת, 0:2 למארחים. רגע לפני שריקת הסיום ואחרי ניסיונות של ברשצקי שנעצרו אצל לבקוביץ', הגיע מופאלח שלאעטה, שלח טיל אדיר לחיבורים של השוער וקבע את תוצאת המשחק, 1:2 לחדרה.

הניצחון הגיע למארחים בזמן קריטי, מאחר והם יוצאים עכשיו לרצף משחקים הכי קשה שיכול להיות, מול מכבי תל אביב, מכבי חיפה והפועל באר שבע. סכנין מנגד, תארח את מכבי פתח תקווה במשחק הבא ואז תצא לאותו רצף קשה כמו חדרה.