"בגלל העמדה יותר קשה לי לכבוש" (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
"בגלל העמדה יותר קשה לי לכבוש" (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
"תתרכז רק במה שאתה צריך לשמוע" (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

מואנס דאבור ונבחרת ישראל אמנם השיגו אמש (שלישי) את 3 הנקודות בעזרת ניצחון 1:2 על מולדובה, כשעל השער השני היה אחראי חלוץ הופנהיים. אלא ששוב, החלוץ ספג שריקות בוז נגדו, וכעת הגיב על כך בחשבון האינסטגרם שלו, בו כתב: "תתרכז בדיוק במה שאתה צריך לשמוע".

"אנחנו עוזרים לו ומאחוריו", התייחס לסוגיה הבוערת מנור סולומון, שלא רחוק היום שיהפוך להיות המנהיג של הנבחרת, "כשירד לספסל הרוב עודד אותו ולא שרק לו בוז. מי שמכיר אותו באמת יודע שהוא לא התכוון למה שרשם".

"הרבה זמן שלא שיחקתי פה וזה היה לי קשה, לא היה אוויר. היריבה דחפה ורצה בלי סוף, אבל אנחנו שמחים על 3 הנקודות", אמר סולומון, שהתייחס גם לניצחון הדרמטי של סקוטלנד, שמעשית סתם את הגולל על הסיכוי לסיים במקום השני בבית: "שמענו את התוצאה, זה מבאס מאוד אבל אין מה לעשות, צריכים להתרכז בנו, למרות שקיווינו מאוד שהם יאבדו נקודות. חלמנו על המקום השני אבל גם מקום שלישי יהיה הישג. חייבים לשמור על המקום הזה ולסיים לפני אוסטריה".

השחקן של שחטאר דונייצק גם התייחס למאמנו, ולראשונה העביר ביקורת מרומזת על העמדה בה הוא משחק תחת ווילי רוטנשטיינר: "אני תמיד נותן הכל לנבחרת, מנסה להשתפר, לבשל ולהבקיע. כאן אני משחק בעמדה מעט שונה ואחורית יותר, אז אני מזיז את המשחק אחורה ויותר קשה לי להגיע לעמדה של כיבוש שערים".