ימשיך להיעדר (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ימשיך להיעדר (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
ימשיך לתרגל את מערך שלושת הבלמים (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ימשיך לתרגל את מערך שלושת הבלמים (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אחרי שכבר נעדר במשך חודש וחצי מהמגרשים, שגיב יחזקאל ייעדר עוד שלושה שבועות לפחות, כך עולה אחרי בדיקה שעבר החלוץ. בבדיקה התגלה כי במשך כל התקופה סבל משבר בשוקית, דבר שלא אובחן תחילה. בעקבות ההדמייה שביצע הוחלט לשנות את תוכנית החזרה שלו והוא יקיים אימוני ריצה בלבד עד שהשבר יתאחה באופן מלא. המאמן רוני לוי שכבר חיכה לשלב את השחקן יצטרך להמתין עוד מספר שבועות.

בניגוד ליחזקאל, איתן טיבי החלים וישוב לסגל. מחר יוחלט אם דור מיכה שחזר גם הוא לאימונים מלאים יישב על הספסל במשחק בראשון נגד מכבי פ"ת, או שיעדיפו בב"ש לא לקח איתו סיכון ולאפשר לו לנוח עוד משחק אחר. המאמן רוני לוי שתרגל בשבוע האחרון לא פעם מערך של שלושה בלמים לא אהב את מה שראה, אבל מצד שני, ימשיך לתרגל את השיטה כדי לאפשר לו במהלך משחקים לשנות מערך.

את מקומו של רועי גורדנה בהרכב בראשון יתפוס אחד מהשניים: דוד קלטינס או דוידה פטרוצ'י. קלטינס, שכפי שפורסם לראשונה אתמול בערוץ הספורט הסכים לקצץ בשכרו, נכנס לפני פטרוצ'י בניצחון על מכבי חיפה, ורוני לוי עשוי להמשיך ולתת לו את הקרדיט. איאד אבו עביד שגרף מחמאות בנבחרת עשוי להישאר על הספסל. אור דדיה שנמצא במגמת עלייה אחרי פתיחה עונה פושרת ימשך בהרכב.