(ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

מכבי נתניה רשמה הערב (שבת), 0:1 חשוב מאוד בחוץ על הפועל נוף גליל, במשחק שהתקיים באצטדיון גרין' במסגרת המחזור ה-15 בליגת העל. החבורה של בני לם מחברת ניצחון שני ברציפות, ומצליחה להתרחק מעט מהתחתית. המארחת מנגד, בבעיה גדולה.

נתניה הגיעה אחרי הניצחון על הפועל חיפה, רצתה סוף סוף לייצר איזשהו רצף וגם פתחה את המשחק טוב יותר, אבל מרינוביץ' היה במקום והדף את מעט הניסיונות המסוכנים שהגיעו לעברו. המארחת מנגד, שהגיעה אחרי שישה משחקים ללא ניצחון, פתחה באופן טבעי את המשחק בצורה מבוקרת יותר, ופרט לחצי מצב של קוון פרייטר, לא סיכנה את השער.

אם במחצית הראשונה עוד קיבלנו מעט יוזמה התקפית, החצי השני היה מהחלשים שראינו בתקופה האחרונה בליגת העל, כאשר שתי הקבוצות לא עשו שום דבר בחלק הקדמי בחצי השעה הראשונה. כשהיה נראה שאנחנו בדרך ל-0:0 חלש מאוד, נתניה לחצה מעט על הדוושה, וזה הספיק לה לשער הניצחון של אבובאקר דומביה בדקה ה-84, שער ששווה לה שלוש נקודות חשובות.

למרות היכולת הלא מרשימה, בני לם יכול לרשום וי על ניצחון שני ברציפות, ונתניה רחוקה כבר שבע נקודות מהקו האדום ויכולה אולי להתחיל להסתכל לעבר החלק העליון של הטבלה. מנגד, החבורה של ירון הוכנבוים, שגם שמע במהלך המשחק קריאות להתפטר מהקהל הביתי, כבר שכחה מפתיחת העונה הטובה שלה. היא סופרת כבר שבעה משחקים ברצף ללא ניצחון, ועשויה למצוא את עצמה מתחת לקו האדום בסיום המחזור.