יעזוב לפני סיום החלון? שועה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
יעזוב לפני סיום החלון? שועה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
"יש כאן קבוצה טובה" (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הרוחות בבית"ר ירושלים שוב סוערות: אחרי שעלה מהספסל אתמול (ראשון) בדרבי הירושלמי וביקש הסברים מארווין קומאן, סערה נוספת התחוללה הבוקר סביב ירדן שועה.

החלוץ נזרק מאימון הבוקר אחרי עימות עם ארווין קומאן, שהורה לו לעזוב את מתחם האימונים. אז מה באמת קרה הבוקר? החלוץ עלה לאימון עם נעלי התעמלות רגילות ולא עם נעלי פקקים. לאחר מכן, ארווין קומאן ביקש הסברים לכך שעלה עם נעלי התעמלות, החלוץ ענה שהוא סובל מכאבים בקרסול.

בהמשך, קומאן ביקר אותו על כך שהוא שוב קיבל החלטות לבד ולא התייעץ עם אף אחד על כך (כזכור: בפתיחת העונה הוא לא הגיע לארוחת גיבוש ללא אישור), אז המאמן אמר לשועה שייצא מהאימון ויילך הביתה. שועה בתגובה לא התווכח, אמר להולנדי להתראות ועזב לביתו.

מקורביו של ירדן שועה ניסו להבהיר שמדובר באי הבנה: "ירדן הודיע למאמן בבוקר שהוא עובר טיפול בגלל שיש לו כאבים בקרסול, זכר לשבר שהיה לו. ירדן טוען שמאמן הכושר אישר לו לעלות עם נעלי התעמלות, אבל מסתבר שמאמן הכושר לא עידכן את קומאן ובגלל זה היה בלאגן".

בכל מקרה, בבית"ר ירושלים מעריכים שלא ניתן יהיה לעבור על התקרית לסדר היום, והחלוץ לא צפוי להיות בתכניות המקצועיות בזמן הקרוב.

לצד הסערה עם שועה, בבית"ר ירושלים שוררת אווירה נהדרת אחרי הניצחון המוחץ בדרבי. חגיגות גדולות נצפו בחדר ההלבשה של הצהובים-שחורים. שחקנים בקבוצה אמרו: "אנחנו מקדישים את הניצחון לקומאן, מגיע לו. הוא עבר פה לא מעט". בשיחות אחרי המשחק אמר המאמן: "בבית"ר יש כל יום בעיה חדשה".

בנוסף, הקשר הגינאי יוסוף קאמסו מארה הצטרף ובית"ר פתאום נראית קבוצה חזקה עם זרים טובים, כאשר אדווין ג'סי וריצ'מונד בואצ'י סחטו מחמאות רבות. בקבוצה אמרו: "כשהכל יתחבר, הפצועים יחזרו והזרים ייכנסו לכושר, תהיה פה קבוצה טובה". במועדון ינסו לשכנע היום את סנטיאגו אוקמפוס לעבור לליגה השנייה. השחקן וסוכנו מתנגדים נחרצות וכועסים שלא שיחררו אותו כשהייתה הצעה מלבסקי סופיה, ואם לא תהיה ברירה הוא יוקפא.