(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
עשוי לשוב לישראל. פלומן (מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
עשוי לשוב לישראל. פלומן (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

על אף שפתחו את העונה עם שתי תוצאות תיקו מרשימות מול מכבי חיפה והפועל באר שבע, מבחינת הפועל חדרה יש עוד מה לשפר. הקבוצה הצפונית תרצה לצרף היום (שלישי), ביום האחרון של חלון ההעברות הישראלי, רכש נוסף. מי שכבר סומן ע"י הקבוצה ובהנהלה מנסים להשלים את מעברו עוד היום הוא לירן רוטמן, קשרה של בית"ר ירושלים.

חדרה לוחצת על הנאמן החדש של הקבוצה מהבירה, יצחק יונגר, והציעה 50 אלף ש"ח תמורת הקשר, שמסיים את חוזהו בתום העונה. השחקן עצמו לא פוסל את המעבר לקבוצה בה שיחק במחצית השנייה של העונה הקודמת והציג יכולת נהדרת עם חמישה שערים. אם וכאשר יצליחו לסכם על דמי ההעברה עם בית"ר, בחדרה צפויים להציע לשחקן חוזה לשלוש שנים.

שחקן נוסף שנמצא על הכוונת של הקבוצה הוא פרדי פלומן, שנמכר מבית"ר ירושלים בסיום העונה שעברה לסמסונספור הטורקית, שם לא הרשים. את דרכו בישראל הוא החל בחדרה בעונת 18/19, אחריה עבר לירושלמים. במועדון כבר סיכמו עקרונית את התנאים עימו, אך לא ממהרים לחתום מכיוון שמדובר בשחקן חופשי והוא יוכל להצטרף גם לאחר סיום החלון.

בגזרת העוזבים נמצא רועי זיקרי, שלא הגיע לאימון הבוקר ונראה כי הוא נמצא על סף סיכום עם הפועל פ"ת. בכל מקרה, את העונה הקרובה צפוי זיקרי להעביר בליגת המשנה כשגם הפועל אדומים אשדוד ירצו לצרפו אם לא יחתום בפ"ת בסופו של דבר. שחקן נוסף שלא ישחק השנה במדים האדומים הוא סאקו דומבייה. בקבוצה החליטו לוותר על השחקן ובבני יהודה יש התלבטות האם לצרפו. אם ישאר, השחקן יוקפא ולא יקח חלק במשחקי הקבוצה.