(ייעדר בשבועות הקרובים) (צילום: ספורט 5)
(ייעדר בשבועות הקרובים) | צילום: ספורט 5
ממתין לאישור הכניסה לארץ (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ממתין לאישור הכניסה לארץ (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

לאחר שגברו 0:2 על הפועל קריית שמונה, הפועל תל אביב קיבלה חדשות רעות. קשר הקבוצה, שלומי אזולאי, סובל מקרע קטן בשריר הירך האחורי, כך התברר מבדיקת האולטרסאונד שעבר. המשמעות היא שהוא ככל הנראה ייעדר לפחות שלושה שבועות, ויחמיץ את המפגשים מול מכבי פ"ת, הפועל חיפה ונוף הגליל.

אזולאי נעדר מהמשחק האחרון מול הצפוניים בשל כאבים בשריר הירך האחורי, ועבר בדיקה על מנת לקבל אבחון מדוייק יותר, ובה כאמור התברר שיש קרע קטן. עכשיו השאלה היא כיצד חסרונו ישפיע על הקבוצה. גם שלומי אזולאי החלוץ, שפצוע בקרסול (פציעה ישנה שחזרה), ככל הנראה לא יהיה כשיר להתמודדות בשבת.

בתוך כך, במועדון פועלים מסביב לשעון על מנת לפתור את העניינים מול רשות האוכלוסין וההגירה לגבי חזרתו של סיאנדה קולו. הבלם הדרום אפריקאי, שיצא למדינתו על מנת לשחק במשחקי הנבחרת עדיין לא קיבל את האישור הסופי לחזור ארצה בשל הסאגה שאירעה בקיץ. מנכ"לית המועדון, אודליה פרידמן, נמצאת בקשר ישיר מול גורמי רשות האוכלוסין, כשההערכה היא שהאישור יגיע היום או מחר. בינתיים קולו נמצא עם משפחתו, אבל ברשתות החברתיות העלה סטורי והביע ייאוש מהסאגה: "Once you go black, you never go back".