sportFive1127133 (צילום: ספורט 5)
צילום: ספורט 5
חטיבת הגיימינג של ענקית הטכנולוגיה, סוני, ערכה בסוף השבוע את אירוע ה- Playstation Showcase, בו הציגה החברה את משחקי העתיד לשנת 2021\2022.
בשידור בן ה-40 דקות קיבלנו כותרים חדשים כגון משחק ההמשך לספיידרמן, כמו כן כותר ההמשך בסדרת God of War, חידוש למשחק מלחמת הכוכבים הישן ועוד, אז מה היה?

Knights of the Old Republic Remake

משחק התפקידים של מלחמת הכוכבים, KOTOR, היה בלעדי ל- Xbox ולמחשב האישי בשנת 2003. KOTOR מכניס אותך לנעליו של דמות עם אמנזיה המוטלת להפיל את אדוני סית 'דארת' ראבן ומאלק במהלך מלחמת הסית' ברפובליקה הישנה.
הפעם המשחק ישוחרר בלעדי באופן זמני לפלייסטיישן 5 ואחר כן לאקס בוקס. ככל הידוע גרסת המחשב האישי תצא באותו הזמן עם גרסת ה-PS.


Tiny Tina’s Wonderland

כפי שנחשף ביוני האחרון, הכותר החדש הוא ספין אוף של סדרת בורדרלדנס המצליחה. הטריילר חושף לנו שהמשחקיות תישאר דומה לזו של שאר משחקי העבר בסדרה. לפי הדיווח,  Tiny Tina’s Wonderland יגיע ב-25 במרץ 2022.


Forspoken

משחק התפקידים\פעולה חדש מ- Square Enix. בקליפ באורך של שלוש דקות אנו מקבלים היכרות טובה יותר עם הגיבורה פריי הולנד שהיא ניו יורקית רגילה שפתאום מוצאת את עצמה לכודה בארץ המיסטית אתיה. ארוז ביכולת קסומה מדהימה ובעל ברית ציני. Forspoken צפוי לצאת באביב של השנה הבאה.

Rainbow Six Extraction

קיבלנו טריילר חדש ל- Rainbow Six Extraction - ההמשך למשחק היריות הפופולרי ביותר Rainbow Six: Siege. הקליפ החדש נתן לנו מבט על יכולות מוכרות שחוזרות מ-Siege, כולל הצריח המוגן של טאצ'אנקה ומל"טים הבודקים את השטח לפני תכנון התקפה. תאריך השחרור הוא ינואר 2022.

Alan Wake Remastered

יקיר אינדי מתקופת ה- Xbox 360 שנעשה על ידי אולפן Remedy הרבה לפני להיטו Control. המשחק המחודש הוצג בסרטון משחקיות נרחב שהציג את תקציר הסיפור של אלן ווייק ואת המודל החדש שלו. תאריך היציאה ל-Alan Wake Remastered הוא ב-5 באוקטובר.

GTA V

ידענו ש- GTA 5 יגיע לקונסולות הדור האחרון כולל ה- PS5, אך חשבנו בעבר שהוא יגיע ב-5 בנובמבר. תאריך השחרור החדש של מרץ 2022 המופיע בטריילר למעלה מאשר למעשה שהוא נדחה עד לשנה הבאה. המשחק שופר עבור PS5, אם כי קשה לדעת זאת על ידי הטריילר למעלה.

Gran Turismo 7

אחרי האכזבה שהמשחק לא יצא עם השקת הקונסולה בשנה שעברה,  סוני והמפתחת Digital Polyphony מחפשים לפצות על הזמן האבוד עם הטריילר חדש ל- Gran Turismo 7 שאמור להיות זמין ב -4 במרץ

Marvel's Wolverine

לאחר שמצאה הצלחה אדירה בזכיינית ספיידרמן של מארוול, Insomniac Games הודיעה כי היא עובדת על משחק מארוול וולברין ב- PS5.
אמנם איננו יכולים לדבר על איך המשחק עשוי להיראות כי אנחנו לא יודעים,  אך אנו נותנים ל- Insomniac את כל הזמן ואת האחרי ההצלחה המדהימה של משחק הספיידר מן של החברה.

Marvel's Spider-Man 2

אפרופו ספיידרמן, Insomniac פינקה אותנו עם טריילר המציג לנו את משחק ההמשך ל-Marvel's Spider-Man!. בקליפ אנו נחשפים לפיטר פארקר ומיילס מורלס כשהם ממשיכים להגן על העיר ניו יורק, הפעם לפי הטיילר הנבל הוא ונום. המשחק צפוי לצאת ב-2023.

God of War Ragnarok

ההרפתקאות האפיות של ​​קרטוס יימשכו ב- God of War: Ragnarok, טריילר שלו עלה לראשונה במהלך האירוע ורק הגביר את הציפייה בדומה למשחקי העבר. המשחק ממשיך את הסיפור ישר אחרי סופו של הקודם.
לעת עתה לא קיבלנו תאריך יציאה, ההנחה שהמשחק עדיין נמצא בשלב פיתוח ביניים כך שנראה שיש עוד זמן עד שנקבל אותו לידיים, אני אהיה מופתע אם הוא לא ירשים.


Uncharted: Legacy of Thieves Collection

לבסוף, אוסף חדש מגיע שמאגד גרסאות משופצות של,  Uncharted 4: A Thief’s End ו-Uncharted: Lost Legacy.  למרות שהטריילר בלי יותר מדי פרטים, אנו מצפים לשיפורים גרפיים ולמשחק חלק יותר בפלטפורמות מודרניות.
שחקני הקונסולה יזכו להריץ את המשחק לראשונה על 60 פריימים לשנייה ברזולוציית 4K, בזמן ששחקני המחשב יזכו להריץ את המשחק ללא הגבלת פריימים בנוסף להגדרות מתקדמות נוספות.  המשחק צפוי לצאת בתחילת שנה הבאה.