(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5

לא קורה הרבה שכדורגלנים ישראלים מתבטאים בצורה כזאת. חאתם עבד אלחמיד העלה היום (שני) הודעה ארוכה בסטורי בחשבון האינסטגרם שלו, תוך שהוא פונה לאוהדי הפועל באר שבע עם תחושות קשות.

"אוהדים יקרים, חזרתי לבאר שבע מבחירה אך ורק שלי, לנגד כל מי שייעץ לי בגלל האהבה והיחס המיוחד שקיבלתי בשנתיים שלי כאן לפני שעזבתי לסלטיק. נתתי בהן את הלב שלי על המגרש, בכל משחק ומשחק. זה רק מראה כמה אני בנאדם שמשחק מהרגש ולא בגלל כסף גדול או חשיפה יותר גדולה. הריגוש שקיבלתי מכם לפני שעזבתי היה מספיק לי בשביל לרצות לחזור לכאן למרות הפסד של הרבה מאוד כסף".

"לא עשו לי טובה ולא עשיתי טובה, זה היה מתוך אהבה ורצון טוב. להגיד לכם את האמת, משהו בלב שלי נשבר אתמול. לראות קהל שאני כל כך אוהב ומעריך בא טעון בצורה בלתי רגילה נגדי מהדקה הראשונה על סמך שמועות שרצות בעיר כבר תקופה שאני עושה שביתה ולא רוצה להיות כאן, ופצוע ב'שריר החשק' וכל השטויות האלה שהכניסו לכם לראש. כנראה שזה עבד, הייתי מצפה למשהו אחר ושלא תאמינו לשטויות האלה כי העובדות מראות אחרת לגמרי".

"לסיום, עברתי המון דברים בחיים - יותר קשים ממשחק כדורגל, הפסד או ניצחון. ככה שאני לוקח הכל יותר בקלות בכדורגל ומבחינה מקצועית וסומך על עצמי והיכולות האדירות שלי. אבל רציתי להגיד הכי ברור - חזרתי לכאן בשביל האהבה שלכם נטו, ואם לא תרצו שאני אהיה כאן אני לא אהיה. מאחל לכולם בריאות והרבה מאוד הצלחה".