הכדורגל הישראלי שוב שובר שיאים - אך הפעם לא במובן הטוב. רגע לפני פתיחת המשחק הראשון של המחזור השלישי בליגת העל, בין בני סכנין להפועל באר שבע, המשטרה החליטה להוציא צו סגירה לאצטדיון הביתי של סכנין, אצטדיון דוחא, בשל לוחות לד שהוצבו מסביב למגרש ללא אישור. המשחק נדחה לשעה 19:00 לאחר שהמשטרה ביטלה את הצו על סגירת האצטדיון.

הודעת הסגירה הגיעה כשעה וחצי לשעת הפתיחה המקורית של המשחק, 17:45, עת האוטובוס של הקבוצה האורחת, הפועל באר שבע, כבר חנה בפתח האצטדיון - אך המשטרה לא אישרה את כניסתו. כך יצא ששחקני וצוות הפועל ב"ש נאלצו להישאר באוטובוס כשעתיים, דבר שהכעיס מאוד את מנהלת הליגות לכדורגל.

הכדורגל נשאר בשבת. וינשטיין ורגב (צילום: חדשות 2)
אצטדיון דוחא | צילום: חדשות 2

בכיר במנהלת אמר ל-N12: "בכל השבוע האחרון היו דיונים מול בני סכנין לגבי הלדים הבעייתיים - אך המשטרה לא עדכנה אף אחד וסגרה את האצטדיון בדקה ה-90. בנוסף, לא נתנו להפועל באר שבע להיכנס לאצטדיון והשחקנים היו בני ערובה באוטובוס. למה דברים כאלה צריכים לקרות?".

מיד לאחר הודעת הסגירה של המשטרה החלו בבני סכנין בפירוק הלדים הבעייתיים, אך הדבר לא סיפק את המשטרה. המשחק בכל מקרה לא נפתח במועדו המקורי, וכעת לא ברור אם המשחק יידחה בכשעה בלבד או בכלל יתקיים ביום אחר. גורם בבני סכנין אמר ל-N12:"המשטרה שוב מפשלת בכל הקשור להתמודדות עם סוגיות בחברה הערבית,ובזמן שקשה למשטרה,הם מחליטים באופן גזעני חסר פרופורציות לסגור את המגרש,זה לא יעבור בשקט".