(ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
הוכנבוים. בנוף הגליל יכולים להיות מרוצים (ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
הוכנבוים. בנוף הגליל יכולים להיות מרוצים (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

הפועל נוף הגליל השיגה את ניצחון הליגה הראשון שלה בליגה הבכירה בגלגול הנוכחי עם 1:3 מאוד מפתיע אצל מכבי נתניה ובשורות העולה החדשה נשמעו מרוצים למדי. "ברבע השעה הראשונה נתניה הייתה יותר טובה, אבל אחר כך השתלטנו על המשחק והם לא ידעו איך להתמודד עם הלחץ שלנו", ניתחו במועדון.

לצד האופוריה, בקבוצה מודעים לעובדה שהיו גם לא מעט בעיות: "לוואגה קיזיטו לא היה במיטבו ונתן משחק בינוני, למרות הגול בסוף, וטימוטי מוזי עוד לא היה מסוגל להשלים משחק מלא". מוזי, כזכור, הצטרף לקבוצה רק בשבוע האחרון, הוא מושאל לעונה אחת ממכבי חיפה ולמעשה ערך אמש את הופעת הבכורה שלו במדי נוף הגליל והתקווה היא שייכנס לכושר משחק מלא בהקדם.

מי שכן זכה למחמאות הוא ווהיב חביבאללה, שעלה כמחליף והרשים את הצוות המקצועי, וסתיו נחמני שלמרות העומס עם משחקי הנבחרת הצעירה, הצליח לספק את הסחורה. ההצלחה בחלק הקדמי שימחה מאוד את נוף הגליל שקיוותה ושאפה להצליח לשחק התקפי בליגת העל כפי שעשתה בליגה הלאומית.

במהלך המשחק נפצע פדרו סאס. כרגע החשד הוא שמדובר מתיחה בשריר האחורי אך הבלם צפוי לעבור בדיקות מקיפות יותר היום. אחרי הניצחון אתמול, בנוף הגליל הביעו עניין לצרף לסגל את רותם קלר, אך מכבי נתניה סירבה. העולה הטרייה תחפש מגן שמאלי אחר לצרף לסגל עד לתום חלון ההעברות ביום שלישי.