(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
"הקהל רוצה אותו כסמל הקבוצה" (דני מרון) | צילום: ספורט 5

בית"ר ירושלים יכולה להיות מרוצה מההופעה שלה הערב (שני) ב-0:3 על הפועל ירושלים, ועדיין לקבוצה מהבירה צפוי יום חשוב לא פחות מחר, כשעל הפרק עומד סימן השאלה סביב עזיבתו הפוטנציאלית של אביאל זרגרי למכבי תל אביב. לאחר המשחק, צמד הפרשנים מאור בוזגלו ואלי גוטמן ניתחו את מצבו של הקשר מנקודת מבטם.

"השאלה אם זה החלטה שלו, אני לא בטוח שזה המצב", פתח בוזגלו. "בבית"ר אמנם לא יכולים לכפות עליו להישאר, אבל הם כן יכולים להסיט את הקהל נגדו. זה קרה לי במהלך הקריירה שלי - הקבוצה עצמה יכולה לדבר לתקשורת, יכולה לדבר לקהל, בהפועל באר שבע היו דברים שלא היו קיימים ופשוט חלחלו לקהל, ששרק לי בוז וגרם לי לא לרצות להישאר".

"אני ממליץ לו להישאר בירושלים, הוא מקבל כרגע דקות משחק והקהל אוהב אותו. ברגע שהוא ילך למקום אחר הוא יצטרך להילחם. הייתה לי סיטואציה כזאת במכבי חיפה, התעקשתי ללכת לכל מקום אחר רק כדי לצבור דקות, כי זה הדבר הכי חשוב".

בדומה לבוזגלו, גם גוטמן מאמין שעל זרגרי להישאר בבירה: "אם אני זרגרי, לא הייתי הולך לשום מקום. המקרה שלו שונה משל מאור, שכבר היה כוכב בבאר שבע ואז אלונה לא רצתה אותו. כאן מדברים על ילד שרק התפתח בעונה שעברה, מזוהה עם בית"ר ירושלים ומחלקת הנוער שלה. הקהל רוצה שהוא יהיה הסמל של הקבוצה".