ייקחו נקודות מבלומפילד? (צילום: יובל קרני) (צילום: ספורט 5)
ייקחו נקודות מבלומפילד? (צילום: יובל קרני) | צילום: ספורט 5
"אחד משחקני ההתקפה הבולטים בליגה" (דני מרון) | צילום: ספורט 5

לאחר סיום פגרת הנבחרות, הכדורגל הישראלי חוזר אלינו. אחד המשחקים המרכזיים בשבת יפגיש בין מכבי פתח תקווה, לבין מחזיקת הגביע וסגנית האלופה, מכבי תל אביב, בבלומפילד במסגרת המחזור השני של ליגת העל.

"מכבי תל אביב קבוצה מאורגנת, מוכשרת, עם עומק בסגל, כך שנצטרך להיות במיטבנו כדי לחזור עם נקודות", אמר המאמן גיא לוזון לקראת המפגש בבלומפילד. מכבי פ"ת פתחה את העונה עם תיקו מול קריית שמונה, ותנסה לחולל הפתעה מול קבוצתו של פטריק ואן לוון, שתחפש נקודות ראשונות העונה, "עבדנו על שיפור הליקויים מהמשחק מול קרית שמונה, גם בהגנה וגם בהתקפה, וחיזקנו את החיבור של השחקנים החדשים לקבוצה".

מי שצפוי לערוך את הופעת הבכורה שלו במדי הקבוצה הוא החלוץ שהגיע לעונת השאלה, מוחמד עוואד: "הוא אחד השחקנים הראשונים שרציתי להביא לקבוצה מתחילת חלון ההעברות, ואני חושב שהוא יוכל להביא לנו הרבה איכויות לחלק הקידמי. אין לי ספק שהוא יהיה אחד משחקני ההתקפה הבולטים בליגת העל", לוזון שיבח את הרכש מחיפה.

ההחלטה לצרף את עוואד נבעה כתוצאה מחסרונו של דור ג'אן. החלוץ בן ה-26 היה אמור להיות שחקן בכיר אצל לוזון העונה, אך פציעה קשה באימון בחודש שעבר התבררה כקרע ברצועה הצולבת, והוא צפוי להיעדר תקופה ממושכת. המלאבסים לא מסתפקים רק בהבאה של עוואד, ובקבוצה שואפים להספיק לצרף שחקן נוסף לחלק הקידמי עד לתום חלון ההעברות, שיהיה ב14 לספטמבר.

הרכב משוער: אריק ינקו, מוחמד הינדי, אור בלוריאן, מרקוס דיניז, ינון אליהו, בן רייכרט, ניקו אולסק, ארד בר, לאמק בנדה, ג'יימס אדני ומוחמד עוואד.