(צילום: דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5
עלול לעזוב אם לא יגיע חיזוק. קומאן (צילום: דני מרון) (צילום: ספורט 5)
עלול לעזוב אם לא יגיע חיזוק. קומאן (צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5

כפי שנחשף באתר ערוץ הספורט, הנאמן של בית"ר ירושלים עו"ד יצחק יונגר מנסה למכור את אחד הנכסים של הקבוצה: אביאל זרגרי, ירדן שועה או איתמר ניצן בשלושת הימים שנותרו עד לסיום חלון העברות, זאת בכדי להכניס כסף למועדון. מכבי תל אביב הביעה התעניינות בזרגרי ועשויה להציע לו להצטרף לקבוצה.

בנוגע לקיצוץ רוחבי בשכר השחקנים, נראה שיונגר ינסה קודם כל למצוא פתרון לעניין המנויים והכרטיסים של הקבוצה ואם לא ייכנס משם כסף, הוא יחל בקיצוץ השכר. בסביבתו אמרו: "לא יכול להיות שאין 1,000 מנויים ולא קונים כרטיסים. אם זה יימשך, תהיה בעיה קשה של תזרים מזומנים". בכל אופן, זרגרי כרגע לא בתוכניות לדרבי מחר (שני) מול הפועל ירושלים ולא מתאמן כבר תקופה ארוכה.

מלבד זאת, מעמדו של ארווין קומאן לא ברור. ההולנדי רצה לקבל חיזוק ועשוי לעזוב אם לא יקבל אותו, ובמידה שבנוסף ישוחררו שחקני מפתח.

מרקו ינקוביץ' חזר לאימונים מלאים ובקבוצה מקווים שיוכל לשחק, ניב זריהן ערך אימון חלק והוא בספק. קומאן שובר את הראש מול הסגל החסר ואפילו לא יודע באיזו שיטה לשחק. בנוסף לכל הצרות, אוראל דגני המורחק לא יעמוד לרשותו בדרבי. גם מיכאל אוחנה, עמית כהן ולירן רוטמן הפצועים לא יכולים לשחק.

אוחנה עצמו הגיע אתמול לאימון אבל לא שוחח עם השחקנים. בנוגע לבלם מוונצואלה, ג'וסואה מחייאס, בבית"ר צריכים להעביר אותו בבקרה עד יום שלישי ובכל אופן הוא לא נמצא בכושר משחק ולא אמור לפתוח בהרכב של הצהובים בדרבי. על מנת להנחית את הקשר הגינאי יוסוף קמאסו מארה, במועדון צפויים להקפיא את סנטיאגו אוקמפוס עד לינואר אז ישוב לדרום אמריקה.