(צילום: ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
בקבוצה מצפים לשיפור משמעותי. אטפלד (צילום: ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
בקבוצה מצפים לשיפור משמעותי. אטפלד (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

אכזבה גדולה במכבי נתניה מההפסד הביתי אתמול (שבת) 3:1 להפועל נוף הגליל. מעבר לאובדן הנקודות והעובדה שהיהלומים טרם ניצחו העונה, גורמים במועדון העבירו ביקורת על היכולת של השחקנים וההכנה של המאמן. "באימונים לפני המשחק במקום להוריד קצב, ריימונד רק העלה קצב והשחקנים הגיעו סחוטים ובמחצית השנייה ראו את ההבדלים בכושר הגופני" אמר גורם בקבוצה.

ההחלטה לפתוח עם שלום אדרי שהתעייף כבר אחרי 30 דקות לא הוכיחה את עצמה אבל לא רק הוא היה מתחת לרמתו הרגילה. במועדון לא אהבו את הקריאות 'תתפטר' לעברו של המאמן ההולנדי מצד חלק גדול של האוהדים אבל מצד שני טענו אותם גורמים כי אטפלד לא היה צריך להסתובב ולחייך לקהל שהשמיע את הקריאות כדי לא לחמם את האוירה בנתניה הדגישו כי נושא המאמן לא עומד על הפרק אבל הציפיה היא לראות שיפור משמעותי במחזור הקרוב נגד בית"ר ירושלים בטדי.

במעבר חד: דקות של חרדה עברו על השחקנים והצוות בסוף השבוע. אבובאקר דומביה התמוטט לפתע באימון תוך כדי ריצה ומבלי שנגעו בו וקם לאחר מספר שניות. לחבריו סיפר כי הוא לא זכר מדוע ואיך נפל. האבחנה הראשונית היתה לבעיה לבבית והקשר אושפז לבדיקות בבית החולים ולכן לא נכלל אתמול בסגל. בימים הקרובים יעבור קשר חוף השנהב בדיקות קרדיולוגיות נוספות בטרם יוחלט אם ומתי יוכל לחזור לאימונים כשבנתניה חוששים מהיעדרות ממושכת.

החלוץ מאמון קשוע שלא נכלל בסגל אתמול יושאל. עידו וייר שגם הוא לא התלבש אתמול רוצה להילחם על מקומו. לקראת המשחק מול בית"ר ישוב להרכב שי קוסטנטין כשגם פארפה גויאגון ועדן קארצב בתמונת ה-11.