עכשיו זה רשמי (אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
עכשיו זה רשמי (אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5
ורד. בתמונת ה-11 (דני מאון) (צילום: ספורט 5)
ורד. בתמונת ה-11 (דני מאון) | צילום: ספורט 5

הפועל תל אביב נפרדה היום (שישי) בצורה רשמית מהקשר הגנאי עמנואל בואטנג, שלאחר 3 שנים ו-69 הופעות במדי האדומים מתל אביב, סיים את דרכו במועדון.

בתוך כך, ההכנות של הקבוצה לקראת החזרה מהפגרה נמשכת. "אנחנו רוצים להמשיך את מה שהתחלנו. הפגרה הייתה קצת יותר מדי ארוכה מבחינתנו", כך אמרו בהפועל תל אביב לקראת משחק החוץ מחר (18:00) מול עירוני קריית שמונה.

רק הבוקר שבו שחקני הנבחרות השונים לאימונים עם הקבוצה. מדובר בארנסטס שטקוס, מוחמד טראורה, אושר דוידה ודורון ליידנר. עם הגעתם יבינו בצוות המקצועי מי יהיה כשיר להתמודדות מבחינת עומס, אך עושה רושם שאם לא תהיינה הפתעות בגזרתם, הם יוכלו לשחק.

מי שלא שב הוא סיאנדה קולו, ששיחק בשני המשחקים של נבחרת דרום אפריקה, וינחת בישראל רק בשבוע הבא בשל בעיה בירוקרטית. המשמעות: טראורה ימשיך לפתוח במרכז ההגנה לצידו של אדי גוטליב.

שינוי נוסף שנכפה על ניר קלינגר הוא בקישור, מאחר ששלומי אזולאי סובל ממתיחה קלה בשריר והוא בספק למשחק מול קריית שמונה. גם שלומי אזולאי החלוץ נמצא בסימן שאלה.

במהלך כל השבוע המאמן לא תרגל הרכב בגלל חסרונם של שחקני הנבחרות, והוא אמר לקראת המשחק: "ההיערכות שלנו לקראת ק"ש הייתה חסרה ברוב ימות השבוע בגלל שחקני הנבחרות. אני שמח שרובם חזרו בריאים. המשחק מול ק"ש הוא אחד ממשחקי החוץ הקשים בליגה, נצטרך להיערך אליו בהתאם".

קלינגר הוסיף: "אנחנו מכבדים את ק"ש, היא קבוצה צעירה ודינמית. נצטרך לעבוד מאוד קשה כדי לצאת עם הנקודות. נרצה כמובן להמשיך להיראות טוב, להיות חדים ולייצר מצבים, וגם לשפר את הדברים שאנחנו צריכים".

בן ביטון אמר לקראת המשחק: "היו אימונים טובים במהלך הפגרה, ההכנה הייתה טובה. אנחנו מגיעים מוכנים ונחושים, רוצים לייצר רצף חיובי, מומנטום ולהמשיך מהמשחק הקודם".

דן איינבינדר, שהאריך חוזה עד 2023, צפוי לפתוח בקישור יחד עם שי אליאס ואופק ביטון. בחלק הקדמי ככל הנראה ישתפו פעולה עידן ורד, אושר דוידה ולוסיו.

הרכב משוער: ארנסט שטקוס, בן ביטון, אדי גוטליב, מוחמד טראורה, דורון ליידנר, דן איינבינדר, שי אליאס, אופק ביטון, אושר דוידה, עידן ורד, לוסיו.