(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5

פעם נוספת - עידן חדש בבית"ר ירושלים נפתח. משה חוגג לקח צעד אחורה, הקבוצה מהבירה תנוהל בעזרת הנאמן עו"ד יצחק יונגר וההערכה היא שינסה לקצץ 30 אחוזים משכר השחקנים. "לא נקצץ שקל, יש לנו חוזים חתומים בבקרה", הבהירו שחקנים, שחלקם אף ביררו עם שחקנים בהפועל באר שבע, שהבהירו להם שהמו"מ על הקיצוץ היה בעיקר מול אסי רחמים ולא מול יונגר. "אז היו זמנים שונים. לא היה קהל במגרשים, וכולם קיצצו. עכשיו זה נגמר", הוסיפו.

נכון לעכשיו, חוגג לא נראה כמו מי שרוצה לחזור. אחת הסיבות לצעד של הבעלים היא שהוא נפגע בעיקר מחוסר המעש של הקהל, שלא קנה כרטיסים ומנויים. "התקציב עמד על 50 מיליון ש"ח, אבל כמו כל תקציב הוא מבוסס על מכירת כרטיסים ומנויים. במצב הזה יהיה בור לא קטן וחוגג רוצה לסגור אותו בעזרת יונגר", הסבירו גורמים שקרובים לתהליך. "הוא מבין שהוא לא יוכל להתחרות במכבי חיפה, מכבי תל אביב והפועל באר שבע. מבחינתו זה נגמר".

ומה הלאה? על השאלה האם יחתים שחקנים נוספים עונים בקבוצה: "ג'וסואה מחיאס לא עבר בבקרה התקציבית, נתחיל מזה. בשביל להעביר אותו צריך להשאיל או להקפיא שחקן זר ולא נשאר הרבה זמן. קודם שהבלם יעבור ויוכל לשחק ואז ידאגו לשחקנים נוספים שאולי יגיעו ואולי לא".

בנוסף, לא ברור כרגע גם מצבם של המנהל המקצועי אלי אוחנה ושל המנכ"ל מוני ברוש. האם גם השניים יתבקשו לקצץ? בתחילת השבוע הבא הדברים יתבהרו יותר.