(ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
קארצב. יפתח ב-11 (ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
קארצב. יפתח ב-11 (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

נמשכות הפציעות במכבי נתניה. אחרי שיר צדק שקרע את שריר התאומים ועומר גאיה שסיים את העונה לאחר שקרע את הרצועה הצולבת, גם שלום אדרי סובל ממתיחה במפשעה ולא ייכלל בסגל למשחק מול בית"ר ירושלים יום ראשון הקרוב באצטדיון טדי.

אדרי, שפתח במשחק האחרון בהפסד 3:1 להפועל נוף הגליל בליגה, לא מצליח להתאמן והשחקנים בנתניה מדברים על כך שהעומס באימונים הארוכים של המאמן ריימונד אטפלד מורגש. "זה רק שאלה של זמן עד שעוד ימתחו שרירים", אמר אחד השחקנים.

אטפלד ער לביקורת אבל לזכותו ייאמר שבעונה שעברה גם האימונים היו ארוכים מאוד ובקצב גבוה והשחקנים שלו ידעו להתמודד. לקראת המשחק מול בית"ר, אטפלד שצבר רק נקודה אחת משני המשחקים הראשונים של העונה - יבצע מהפכה בהרכב.

שי קונסטנטין יפתח מול הקבוצה ממנה הגיעה, ועדן קארצב ופארפה גויאגון שנכנסו כמחליפים מול נוף הגליל יפתחו לראשונה ב-11. רותם קלר שלא נכלל בסגל אמור לחזור ל-18 בזמן שמאמון קשוע שלא מציג יכולת טובה באימונים ימשיך להיות מחוץ לסגל. בצוות המקצועי נתנו לקשוע למצוא קבוצה אליה היה יוצא בהשאלה בחלון ההעברות שנסגר אתמול, אך הוא סירב לרדת לליגה הלאומית והביע רצון להמשיך ולעבוד קשה כדי להוכיח לאטפלד שמגיעה לו הזדמנות.