(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

ערב לא פשוט עבר אתמול (שבת) על מכבי תל אביב. למרות פתיחה טובה ויתרון, הצהובים לא הצליחו להשיג ניצחון ליגה ראשון וסיימו רק ב-1:1 מול מכבי פתח תקווה במחזור השני של הליגה. במועדון הביעו אכזבה רבה נוכח העובדה שהצהובים אספו רק נקודה אחת מתוך 6 אפשריות עד כה: "אנחנו באותה נקודה כמו שהיינו בה לפני שנה, זה מצב מאכזב מאוד".

מי שהיה יכול לעזור התקפית למכבי ת"א, אבל נכלל בסגל למכבי פ"ת הוא טל בן חיים. למרות השמועות על כך שהחלוץ היה פצוע ולכן לא היה בסגל למשחק מול מכבי פ"ת, בסביבתו הבהירו שהוא בריא כמו שור וההחלטה שלא לשתפו הייתה מקצועית.

אף שחקן במכבי תל אביב לא התעלה למעט דן גלזר שנמצא בכושר מצוין וגבי קניקובסקי, במיוחד במחצית הראשונה. שחקנים בקבוצה אמרו: "אנחנו צריכים להיראות הרבה יותר טוב, זה נראה הרבה פעמים שאנחנו תקועים בהתקפה וחסרה לנו יצירתיות". לגבי פריצה אמרו בקבוצה: "ידענו שהוא חלוץ רחבה קלאסי וזה בדיוק סוג השערים שהוא יבקיע".

במועדון מודאגים מפתיחת העונה הרעה: "אנחנו שוב מגיעים למשחק העונה במצב שאם חס וחלילה נפסיד נהיה במינוס 6 נקודות מהם. גם ככה אנחנו כבר במינוס חמש מהפועל תל אביב ואף אחד לא זוכר מתי זה היה בפעם האחרונה".

לעומתו, אייל גולסה כבר מתאמן באופן מלא, וכעת נותרה רק החלטה מקצועית לגבי חזרתו. במקביל, שחקני הקבוצה אמורים לקבל בונוס של 17 אלף דולר כל אחד על ההעפלה לשלב הבתים של הקונפרנס.