חיובי לקורונה. זלקה ייעדר מול ב''ש (סוכנות ג'יני: אנצ'ו גוש) (צילום: ספורט 5)
חיובי לקורונה. זלקה ייעדר מול ב''ש (סוכנות ג'יני: אנצ'ו גוש) | צילום: ספורט 5
קרוב לקדנציה נוספת. פלומן (דני מרון) (צילום: ספורט 5)
קרוב לקדנציה נוספת. פלומן (דני מרון) | צילום: ספורט 5

הפועל חדרה התבשרה הבוקר (שישי) כי הקפטן, מנשה זלקה, נמצא חיובי לקורונה. זלקה דיווח על תסמינים קלים בימים האחרונים, והתבקש שלא להגיע לאימוני הקבוצה, וכעת לאחר שהתברר שהוא נושא את הנגיף, הקשר יצטרך להתאושש, ולא יוכל ליטול חלק במשחק הקרוב נגד הפועל ב"ש.

בתוך כך, אמש פרסמנו לראשונה על מו"מ בין הפועל חדרה לאקס הקבוצה, פרדי פלומן, שהפך לשחקן חופשי והביע את רצונו לשוב לישראל. במועדון ינסו להשלים את העסקה ובכדי לעשות זאת יפנו מקום בתקציב.

כזכור, פלומן התחיל את הקדנציה שלו בישראל בחדרה, וכעת הוא קרוב לסיכום במועדון לאחר שעבר בבית"ר ירושלים, סמסונספור הטורקית ו-ווסטרלו הבלגית. פלומן התיר את חוזהו בקבוצה הטורקית, וישמח לחזור למועדון שהצטיין בו לפני שנתיים וחצי.

בחדרה ישמחו לראות את הצרפתי שהיה ממצטייני הקבוצה בעונת הבכורה שלה בליגת העל, וכבר מצפים לראות אותו משחזר את היכולת שלו מעונת הבכורה שלו בישראל. "פלומן הוא כוכב כדורגל שיכול לתרום לנו רבות. יחד עם גוסטבו מרמנטיני, חדרה תהיה אחת הקבוצות המלהיבות בליגה", אמרו בקבוצה.

לצד שחקנים שמגיעים למועדון, בחדרה גם עובדים על צמצום הסגל. רועי זיקרי (28) שחתם בחדרה לפני שלושה חודשים בלבד, ככל הנראה בדרך החוצה. הקשר ששיחק במדי המועדון בעונת 2019/2020, לא נמצא בתכניות המקצועיות של מנחם קורצקי, ובימים האחרונים קיבל מספר הצעות רשמיות מקבוצות מהליגה הלאומית. זיקרי יעדיף להחשב שחקן מוביל בקבוצה שמתמודדת על העלייה מאשר להיות בסוף הרוטציה בקבוצה בליגת העל. הפועל פ"ת והפועל כפ"ס כבר הראו התעניינות בזיקרי, והם יפעלו כדי להחתימו עד תום מועד ההעברות.