דרמה בבית"ר ירושלים. העברת הבעלות המדוברת לשייח' חאמד בן חליפה הוקפאה ובשלב זה הבעלות על המועדון תישאר בידיי משה חוגג בלבד. המועדון אישר את הדברים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בית"ר ירושלים קיבלה לפני כשלושה שבועות הארכה להגשת המסמכים החסרים להתאחדות לכדורגל (תעודת היושר של השייח', בין היתר), ארכה שצפויה הייתה להסתיים ביום ראשון. אלא שהיום (חמישי) משכה הקבוצה את הבקשה, בכדי לשמור על הזכות להגיש בקשה נוספת בעתיד.

בן חליפה. מעניק תקווה (צילום מסך) (צילום: ספורט 5)
לא יגיע לארץ. בן חליפה | צילום: ספורט 5

 הרבה רעש היה סביב העסקה בחודשים האחרונים, אך גם הרבה סימני שאלה - שהלכו והתרבו ככל שחלף הזמן. תחילת הקשר בין הצדדים נוצר בידי המתווך נאום כהן, אדם שגם לגביו עלו לא מעט שאלות. לאחר חתימת העסקה, שהתבצעה בדובאי, עלו שאלות גם על השייח' עצמו: האם הוא אכן חלק ממשפחת המלוכה כפי שהכריז הוא עצמו והכריזו אנשי בית"ר?

אך עיקר הבעיות סביב העסקה התבררו כשהתבקש להציג השייח' הוכחות לעושרו ויושרו על ידי הוועדה להעברת זכויות של ההתאחדות לכדורגל. השייח' לא הצליח להוכיח כי הונו אכן עומד על מיליארדי דולרים כפי שהכריז ולמרות שהדבר אמור להיות פשוט יחסית - הוא לא הצליח להציג תעודת יושר ממשטרת דובאי. 

מבית"ר ירושלים נמסר: "לאחר בקשת הוועדה להעברת זכויות לקבל עוד מספר מסמכים ובתקווה להמשיך בעסקה, התכוון בעלי המועדון, משה חוגג להמריא לדובאי על מנת להיוועד עם השייח' חמד בן חליפה. לצערנו, השמיים עדיין סגורים ובמקום לבקש הארכה נוספת העדפנו למשוך את הבקשה הנוכחית ולהגיש בקשה חדשה. הדיווחים על כך שהעסקה נפלה אינם נכונים".