היסטוריה. מכבי חיפה הודיעה הערב (ראשון) על שיתוף פעולה ראשון עם קבוצה מאיחוד האמירויות, איתה חתמה ישראל על הסכם נורמליזציה. מדובר בשיתוף פעולה בין המועדון מהכרמל לבין קבוצת אל-אין מאבו דאבי, מהקבוצות המפוארות באיחוד האמירויות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"אני שמח להביא לידיעתכם כי המועדון שלנו הוזמן לקיים משחק כדורגל ידידותי, שייקרא 'משחק השלום', באבו דאבי נגד מועדון אל-אין", מסר נשיא מכי חיפה, יעקב שחר, בהודעה הרשמית. "מועדון אל-אין הינו מועדון הכדורגל הטוב באיחוד האמירויות והישגיו ידועים מאוד ברחבי אסיה. הודענו להם כי נשמח לשחק נגדם באבו דאבי ולארח אותם בעיר שלנו, חיפה".

ערב שיעקב שחר ירצה לשכוח (צילום: אורטל דהן)
הסכם היסטורי. שחר | צילום: אורטל דהן


שחר המשיך: "תשובתם החיובית והמשמחת התקבלה זה עתה ותאריך המשחק ייקבע בהמשך, לפי הלו"ז של שני המועדונים. תמיד האמנתי כי דרך הספורט אפשר לפתח יחסים ידידותיים. בעוד מספר ימים נחתום על מזכר ההבנות בין שני המועדונים על מנת ליצור מערכת יחסים שתכלול שיתופי פעולה הן בצד הספורטיבי והן בצד העסקי".

"אני מודה מקרב לב להוד מעלתו, מוחמד בין טאלוב אל דאראי- יו"ר חברת "אל-אין קלאב השקעות" שהיא הבעלים של מועדון הכדורגל, והוד מעלתו ד"ר מאטאר אל דארמקי ויו"ר מועדון הכדורגל "אל-אין" שאפשרו את קיום האירוע.
כמו כן אני מודה למר זאב קריצ'בסקי, המנכ"ל והמייסד של חברת WE TOP EVENTS, שיצרה את הקשר בין המועדונים", סיכם שחר.