יממה אחרי העימות החריף עם מירי רגב ב"אופירה וברקוביץ'": שחקן העבר ומגיש התוכנית, אייל ברקוביץ' סיפר כי הוא מתכוון להציג שוב את מועמדתו לתפקיד מאמן נבחרת ישראל. "הלוואי ואני אהיה מאמן נבחרת ישראל, אני מתכוון להציג את מועמדותי פעם נוספת", אמר בשיחה עם אתר וואן.

כזכור, אמש ב"אופירה וברקוביץ'", התפתח עימות קשה בין ברקוביץ' לשרת התחבורה, מירי רגב. השרה דרשה מברקוביץ' התנצלות על האמירה שהליכוד הוא "ארגון פשע", אותה הטיח ברקוביץ' בשבוע שעבר בח"כ מיקי זוהר.

"כל עוד אתה לא תתנצל בפני הליכודניקים, לעולם לא תהיה מאמן נבחרת ישראל", אמרה רגב לברקוביץ' "אני אומרת לך שבכל מקום שאני אהיה, עד שאתה לא תתנצל בפני מיליון וחצי ליכודניקים שקראת להם 'חברים לארגוני פשע', כמו שדודו טופז קרא לנו 'צ'חצ'חים', וכמו שאחרים קראו לנו מנשקי קמעות".

ברקוביץ' מצידו לא נרתע והשיב: "התכוונתי רק אלייך ואל כל הלהקה שלך, להקת מלוקקים"."אין התכוונת. תתבייש לך", ענתה לו רגב, "הלוואי ותגיע לרבע מהמוסר שלנו. אנחנו גאים שמי שמנהל את המדינה הזאת זה ראש הממשלה נתניהו, תתבייש לך. כל היום ממליך מלכים, מתהפך כמו סטייק. פעם זה כחלון, פעם זה גנץ. הפכת את גנץ למשיח, איפה הוא המשיח שלך? איפה אתה יא חתיכת סטייק? כל הזמן מתהפך, עכשיו פתאום זה בנט, יאללה מספיק".