בין כדורגל לאבהות: במהלך אחת החופשות בישראל, ערן זהבי קיבל עליו משימה לא פשוטה כגבר – להתמודד לבדו עם הילדים למשך שבוע בבית במסגרת הסדרה החדשה בהשתתפותו – "אבאל'ה". זהבי, הוא אב לשלושה ונוכחות מצלמות בבית אינה דבר שזר לו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כאמור, זהבי הוא אחד האבות שמשתתפים בסדרה "אבאל'ה" המשודרת ב-HOT real. בהשוואה ליתר האבות, נראה כי מצבו של זהבי בהחלט מצוין. לפני כשלושה חודשים, עזב זהבי את סין אחרי ארבע שנים מוצלחות בצורה יוצאת דופן, זאת בניסיון להצליח באירופה. הוא הצטרף ל-פ.ס.וו איינדהובן ההולנדית.

על אף הרצון לכבוש את אירופה, בחודשים הראשונים בהולנד ידע זהבי בעיקר מורדות: שער ליגה אחד בלבד, הידבקות בקורונה, ביקורות בתקשורת ולקינוח – פציעה שהשביתה אותו. "ברור שזה לא המספרים שלי, אבל אי אפשר להתעלם מכל מה שהיה בדרך", הסביר זהבי. "אני חושב שקרוב לחודש בכלל לא התאמנתי עם הקבוצה. ההתחלה הייתה מצוינת ואתה יודע מאז קרו הרבה מאוד דברים במיוחד ימי הקורונה, חזרתי אחרי הנבחרת במוד מצוין ופתאום הגיעה הקורונה".

ערן זהבי (צילום: רועי אלימה, פלאש/90 )
ערן זהבי | צילום: רועי אלימה, פלאש/90

כשנשאל האם יש סיכוי אמתי שיסיים את ההרפתקה בהולנד ויחזור לארץ מוקדם מהצפוי, השיב כי "יש אפשרות להכל". זהבי הוסיף: "אני באמת לא פוסל שום דבר אף פעם, לא להישאר בהולנד, לא לעבור למקום אחר, לא לחזור למכבי ת"א – אני לא יודע, תלוי מה יהיה".

לפיו תשובותיו, ניכר כי בין אם יחזור למכבי ובין אם לא – לשנת 2020 הוא לא יתגעגע, כמו רבים בעולם. "הכדורגל השתנה מאוד", הדגיש זהבי. "כרגע כשאין קהל, כשכל בדיקה אתה בלחץ אם תוכל לשחק, אם תהיה בבידוד, פשוט הראש לא נמצא שם, הלב לא נמצא, התשוקה לא נמצאת, לי אישית זה מאוד קשה".  נציין כי זהבי מחלים מפציעה ומקווה לחזור לכבוש בקרוב. במקביל, הוא יציג את היכולות שלו כאבאל'ה בבית.